che.prosadguru.com

Sestavení altán

Video: Montáž / instalace a montáž dřevěných pergol - zahradní domek na zahradě od Terra-2000

Video: snadná a rychlá montáž altány

příprava základu
Předpokládejme, že jsme se rozhodli nainstalovat altán, osmiboká základna, která je zapsán v kruhu o průměru tři metry. Za prvé, měl by připravit blok: odstranit trávu, aby se „polštář“, 20 cm tlustý štěrku a písku. Všimněte si, že průměr základny základů musí být větší než průměr altánu samotné (v tomto případě 3,5 metrů). Báze musí být dostatečně zhutněn, bude poskytovat stabilitu konstrukce. K tomu co nejefektivněji používat vibrátor, který lze pronajmout na velkém obchodě pro domácí kutily. Zhutněný půda pod dnem by měl být tak. Kroužení ve směru od spodního okraje do centra. S použitím takové úrovni, ujistěte se, že základna je plochá zem. Odstranily velké kameny pomocí hrábě a znovu utěsnit základnu. Nyní můžete přistoupit k ukládání desek, které se stanou základem našeho altánku. Položit tak, aby každá část trnu uplatnila šest desek. Arbor by měla být dokonale rovná, takže zkontrolovat pozici jednotlivých dlaždic pomocí úrovní.

Video: Podívejte se na video ze sestavy Pavilony Comfort
Nastavení altán modulů
Zakoupili jsme ready modulární altán, který je nyní nastaven. Začneme s prvním modulem trojúhelníkového pole. Pro připojení modulů používat speciální kolejnice, který je vložen do otvorů. Před instalací modulu na sporáku, je třeba dát na její nepromokavého materiálu, aby se zabránilo vlhkosti z půdy nepoškozují dřevo.
Namontovat zbytek podlahových modulů. S pomocí gumové paličky, aby každý modul na svém sedadle. A nezapomeňte neustále sledovat úroveň podlahy.
Celou tu dobu, zkontrolujte hladinu horizontálního prvku. Použít malý trik: Připojit úrovně do montážního modulu. Pak malá odchylka může být opraveno tím, že umístí kus překližky nebo prken, a ihned kontrolovat vodorovné moduly.

Posílení altán modulů
Je na čase, aby zavedly poslední modul. Na podlahu moduly nejsou šel domů, zajistěte s kovovými zipy-over (jdou do balíku).
V případě, že trn je na větrném místě, připevněte ji také zakotvit ve středu. Za tímto účelem pre-vykopat díru ve středu kruhu, po kterém vyplnění betonem nastavit kotvu (měl by přijít na čepu ve středu). Nicméně, ve většině případů je instalace kotvy není nutné. Pak osmiboká ocelový kotouč připojen k podlahové nosníky. Šrouby se šroubují lepší, když si nejprve, aby byly malé otvory. Nyní je podlaha v místě, je třeba jen jednou, aby byla zajištěna jeho horizontálnost.

Video: Sestavte altán

stavět zdi altány
Jak se dostat do montážních stěn. Za prvé, nastavit první dva horizontálního prvku, a pak třetí. Prvky jsou snadno připevněny šrouby a matice připojené. Sestavením poslední modul, celokovové kování Bolt a utáhnout. První nižší, pak prostřední a nakonec horní.
Nyní je třeba změřit vzdálenost mezi dvěma protilehlými stěnovými prvky - musí být identické. Dolní zámek stěnové prvky k podlaze šrouby a horní část speciálních spojovacích prostředků.

střešní instalace
Jak se dostat do instalace modulu střechy. Tato práce musí být provedeny tři. Položte spodní část trojúhelníkového stříškou na svém místě, a pod nastavenou prahovou hodnotu. Je jednodušší dát další modul. Připevněte modul s šrouby. Po nainstalování posledního modulu střechy, nainstalujte držák pro Windows, vložte do okna namontovat ke dveřím a samotné dveře. Spoje střešních modulů, zavřít lamel, kolejnic a stěnových modulů.
Nakonec nainstalujte štít a opravit ji zevnitř. Zahradní nábytek je připraven a lze jej použít.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
HřídelHřídel
Altán na zahraděAltán na zahradě
Chata zahradní nábytekChata zahradní nábytek
10 Tipů neobvyklé pavilony10 Tipů neobvyklé pavilony
Letní altán - nyní zavřítLetní altán - nyní zavřít
Dřevěné tapety: principy montážeDřevěné tapety: principy montáže
Romantický altánRomantický altán
Altán v zemi, vlastníma rukamaAltán v zemi, vlastníma rukama
Skleníkových hliníkového profilu vlastníma rukamaSkleníkových hliníkového profilu vlastníma rukama
Jak se staví pergola s rukama (videoJak se staví pergola s rukama (video
© 2022 che.prosadguru.com