che.prosadguru.com

Decembrist - pozdravy z Brazílie

Ahoj všichni!

Video: Brazílie: první dojmy // Around the World - SERIE 124

Brzy zima, chladný a bezútěšný. Šťastnější my od zimy kvetoucí druh Zigokaktus z Schlumberger. To je ono, a myslím, že naše jméno „Decembrists“ nebo „vánoční kaktus“ mu nejlépe vyhovuje.
Je to opravdu je kaktus, ale bez trní. Doma ve vlhkém pralese v Brazílii žije na jiné rostliny, proto se odkazuje na epifytické druhy. Mimochodem, to vysvětluje své požadavky na obsah hrnce. Vánoční kaktus je ideální půda „pro orchideje.“

Před několika lety jsem žil na severu okna květ Decembrist, potěší mě v zimě červené froté zvony. Minulou zimu vstřelil pupeny, pootevřel květinu a najednou se začal pomalu umírat. Plakala jsem a cítil, jak mu měkké vrásčité listy. Pak jsem si myslel, že zemřel stářím. Přesto, 8 let - to je skvělý věk pro kaktusy.

Před dvěma týdny jsem si koupil mladý květ. October Street, a byl to bud. Pravděpodobně ovlivnil dopad povzbuzujících prostředků, které jsou podávány ve svých školkách. Nemám transplantované a opatrně zacházet do většího hrnce. Teď moje Decembrist propustil krásné růžové květy.

Každý den, když se podívám kolem nově příchozího. Mělo by být na stejné severu okna. Přišel s zalévání z palety, ale také seshora trochu zavlažované půdy. Vím, že to stálo za to nestačilo ke květu, takže jsem se rozhodl, že ještě zlomit krásu. Ale dříve, než tohoto mladého muže vyfotografovat. Nechal jeho výkon zůstane v historii.

Decembrist - velmi náladový květ. Pokud se vám nedaří vytvořit nabytých kaktusu přijatelné podmínky, a to najednou začne slábnout, vyzkoušejte následující postup:

Video: Vlog 11 (Dívka na Mercedes, Brazílie, Pozdrav z Chicaga, chytil opice)

  • Změna půdy;
  • monitorování jakosti a množství vod;
  • mimo dosah přímého slunečního světla;
  • přerušit pupeny.

Pokud všechno ostatní selže, odtrhněte pár stále živých částí. Nepotřebují vyjmout a otočit z předchozích desek. Mockney tip do dřevěného popela a nastavit na poloviční půdě. Můžete pokrýt sazenice sklenice, položila vlhkých tropických klimatu země. Po dvou týdnech budete mít novorozené Decembrist, kteří budou žít šťastně a nikdy nedozvíme „kouzlo“ povzbuzujících prostředků.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Schlumbergera nebo DecembristsSchlumbergera nebo Decembrists
Encyklopedie kaktusůEncyklopedie kaktusů
My ZigokaktusMy Zigokaktus
Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)
Kaktus desert - moje pichlavý mazlíčkyKaktus desert - moje pichlavý mazlíčky
Jak jsem rostla kaktus!Jak jsem rostla kaktus!
Cactus flower roomCactus flower room
Můj nerozvíjíš DecembristMůj nerozvíjíš Decembrist
Vánoční kaktusVánoční kaktus
Zigokaktus aka DecembristZigokaktus aka Decembrist
» » » Decembrist - pozdravy z Brazílie
© 2022 che.prosadguru.com