che.prosadguru.com

Vlastnosti aloe

Video: Vlastnosti aloe vera

Tam je asi čtyři sta druhů aloe, nejcennější je považován za aloe vera. Aloe vlastnosti jsou používány již od starověku v lidovém léčitelství.

Aloe je příbuzný kaktusu. Získá se gel Aloe, a latex. Gel je v listech, gel je transparentní rosolovitou látku. Mléčná šťáva má žlutou barvu a je umístěn pod kůži rostliny. Zatím není pro tisíce let před naším letopočtem, aloe šťávy a mléko používané k léčbě ledvin infekce, se přidává do různých nápojů pro podporu zdraví. Aloe má blahodárný účinek na kůži. Tyto vlastnosti aloe používá pro škrty, popáleniny, spálení sluncem, rány. Aloe má antibakteriální, uklidňující, zvláčňující účinky, zmírňuje zarudnutí a svědění, urychluje hojení kůže. Používá se také na ekzémy a lupénkou, vředy, cukrovka, artritida, nachlazení, zácpa, bolesti hlavy.

Aloe je schopen urychlit proces hojení kožních lézí v různých střihů a aloe zabraňuje virové, plísňové a bakteriální infekce. Aloe šťáva zlepšuje stav pokožky, kůže se stává více hydratovaná a tónovaný. Aloe inhibuje zánět, zmírňuje podráždění a má schopnost zabránit tvorbě jizev.

Video: Léčivé účinky Aloe Vera

Aloe může být užíván orálně, to pomáhá odstranit porušení trávicího traktu, zácpa, průjem, včetně syndromu dráždivého tračníku. Aloe Vera je široce používán v kosmetice pro tělo péče o pleť a obličej. Mnoho krémy a pleťové vody ve svém složení obsahovat složky aloe.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Aloe vera jako přírodní lékAloe vera jako přírodní lék
Jak pěstovat aloe veraJak pěstovat aloe vera
Aloe - žít do sta letAloe - žít do sta let
Jak používat aloe obličeje?Jak používat aloe obličeje?
Transplant malé aloeTransplant malé aloe
Hojení aloeHojení aloe
Aloe je nejen krásná, ale také léčivá rostlinaAloe je nejen krásná, ale také léčivá rostlina
Aloe listí - skladiště léčivých látekAloe listí - skladiště léčivých látek
AloeAloe
Aloe - nepostradatelný lékařAloe - nepostradatelný lékař
© 2022 che.prosadguru.com