che.prosadguru.com

Vlast aloe péče a kultivace

Aloe Vera patří do rodiny asphodeloideae. Vlast aloe - ostrov Madagaskar, na Arabském poloostrově, v tropech Afriky. K dispozici je v povaze asi 340 druhů této rostliny. Rozšířené léčivé druhů aloe - to Aloe arborescens.

Vlast aloe - Jihoafrická republika, přesněji - mys Dobré naděje. Aloe květy v pokojových podmínkách je poměrně vzácné, aby lidé s názvem agave závod, protože kvete jednou za sto let. Ale může každý rok, závisí na správné péči a údržbu aloe květu. Aloe v hrnci dobře roste, roste ve výšce a šířce, poskytuje velké množství výhonů. Aloe je šťavnaté rostliny, to má úzké a dlouhé listy, okraje jsou pinzety. Listy jsou masité a šťavnaté. Aloe roste rychle, vnitřní výška rostlina může dosáhnout až jednoho metru, ve volné přírodě aloe je schopen dosáhnout tři metry. Aloe arborescens - je atraktivní rostlina, která může být použita pro dekorativní účely.

Aloe preferuje světlé místo. Aloe zima musí být lehká a chladné místnosti teplota vzduchu by měla být asi 12 stupňů. V létě by měla rostlina aloe vydržet na čerstvý vzduch. V teplém a tmavé místnosti aloe může být bledá, že se protáhla a ztrácí dekorativní odvolání.

Aloe preferuje jasné světlo. Zalévat rostliny Aloe střídmě, stříkanou opatrně, jinak tam hnije. Hnojit aloe v létě dvakrát měsíčně. Pro tento účel, komplexní hnojiva.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Aloe - kvetoucí rostlinaAloe - kvetoucí rostlina
Vlastnosti aloeVlastnosti aloe
Fotografie pokojové rostliny a květinyFotografie pokojové rostliny a květiny
Aloe vera jako přírodní lékAloe vera jako přírodní lék
Jak pěstovat aloe veraJak pěstovat aloe vera
Transplant malé aloeTransplant malé aloe
Neobvyklé aloeNeobvyklé aloe
Aloe je nejen krásná, ale také léčivá rostlinaAloe je nejen krásná, ale také léčivá rostlina
Tipy a popis aloe péčeTipy a popis aloe péče
Péče o rostliny aloePéče o rostliny aloe
» » » Vlast aloe péče a kultivace
© 2022 che.prosadguru.com