che.prosadguru.com

Jak pěstovat aloe?

Jak pěstovat aloe? Aloe nebo aloe - Je všeobecně známo, rostlinu, která má léčivé vlastnosti. Aloe se používá ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Aloe je velmi často pěstuje v interiéru.

Jak pěstovat aloe? Aloe se množí semeny a výhonky. Výhonky se objeví ve spodní části rostlin. Aloe Semena mohou být zaseta od února do března. Osiva vhodného pro písčité půdy s dobrými odvodňovacími vlastnostmi. Transplantaci řízky provádí na jaře, ale také to může být provedeno v každém ročním období. Řízky po odstřižení nutně se suší po dobu pěti dnů v letním i zimním vysuší týden nebo déle.

Transplantaci mladé rostliny potřebují každý rok, a starý rostlina může být repotted každé 3 nebo 4 roky. Old aloe zvažoval ve věku více než pět let.

Pěstování aloe doma je hračka, tato rostlina je považována za nízké nároky na údržbu. Aloe potřebuje sluneční světlo a časté zalévání. Více slunečních paprsků přispěje k lepšímu růstu a rozvoji aloe. Pro aloe stažen slunné místo na parapetu. Ve velmi slunečných dnech, aloe může pritenit. V horkém období je žádoucí zasadit častěji napojena a stříkal. Přebytečná voda z jímky, které mají být odváděny za pár hodin. S nástupem zimy snižuje frekvenci zavlažování. Asi jednou za měsíc se doporučuje aplikovat hnojivo od kaše. Aloe není velmi nenáročná na půdu, ale pro účinnou růstu rostliny je nutno dodat, trávník a podlážku, obsahující humus a písek.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Aloe - kvetoucí rostlinaAloe - kvetoucí rostlina
Aloe vera jako přírodní lékAloe vera jako přírodní lék
Jak pěstovat aloe veraJak pěstovat aloe vera
Transplant malé aloeTransplant malé aloe
Aloe je nejen krásná, ale také léčivá rostlinaAloe je nejen krásná, ale také léčivá rostlina
Tipy a popis aloe péčeTipy a popis aloe péče
Péče o rostliny aloePéče o rostliny aloe
AloeAloe
Jak pěstovat aloeJak pěstovat aloe
AloeAloe
» » » Jak pěstovat aloe?
© 2022 che.prosadguru.com