che.prosadguru.com

Dollar Tree Zamioculcas: péče a chov
Zamioculcas v naší zemi začaly v poslední době roste, asi před 20 lety. Nicméně, tato rostlina je již nazýván dolar strom, to je věřil, že to přitahuje do domu je americká měna na rozdíl od pořádající obohacení Money Tree Jade v principu. Pokud se rozhodnete začít v Zamioculcas bytu, péče a reprodukci jeho vy nijak zvlášť obtížné. Rostlina je nenáročná šťavnaté, že se nebojí více než sušené vzduchem, nedostatek zavlažování a osvětlení, vlhkost hromadí v listů a stonků.

Zamioculcas léto vydrží teplo až o 30 stupňů a vyžaduje bohatou zálivku, ale jen zřídka, až po úplném vysušení půdy. Užitečné zůstane pod širým nebem, na zahradě nebo na balkoně. Vegetačního období je třeba krmit hnojivo pro sukulenty. V zimě, stejně jako všechny sukulenty, tato rostlina vyžaduje klidového období, kdy teplota nepřekročí 17 stupňů, a napájení snížena na minimum (přibližně jednou za měsíc). Zamioculcas roste i ve stínu, ale její listy se může stát bledší. Každá pružina závod musí být transplantovány do směsi listu a trávníku zemi s přídavkem písku a rašeliny. Zapotřebí dobré odvodnění.

Množí dělením hlízy mohou být šťavnaté nebo vegetativně. K tomu, odříznout spodní část listové čepele alespoň jeden ledvin (růst bod), přidá se aktivní uhlí řezu a suší se po dobu 2-3 dnů. Směs se pak umístí do vlhkého listu hlíny a písku, pokryté skleněné nádoby (pro vytvoření mini teplichku) a pravidelně stříká. Uzliny s kořeny nejsou vytvořeny brzy po 2-6 měsících.

Existuje mnoho tipů, jak udělat, aby přilákat dolarů Zamioculcas: péče a chov by měl být prováděn podle určitých pravidel. Například, nalít vodu, naplněná mincemi v několika centů na dolar pověsit na strom nebo do země v hrnci. Nenechte se odradit, pokud nechcete stát miliardářem, plnící podobné manipulace, ale můžete obdivovat krásné rostliny.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Tipy pro péči ZamioculcasTipy pro péči Zamioculcas
FotografieFotografie
Oblíbená květina ZamioculcasOblíbená květina Zamioculcas
"Dollar Tree" nebo nenáročný Zamioculcas"Dollar Tree" nebo nenáročný Zamioculcas
Zamioculcas, starat, transplantace, kvetoucíZamioculcas, starat, transplantace, kvetoucí
ZamioculcasZamioculcas
Monotypický rod Zamioculcas PlantMonotypický rod Zamioculcas Plant
Zamioculcas, kouzelníkZamioculcas, kouzelník
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí ZamioculcasJak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas
» » » Dollar Tree Zamioculcas: péče a chov
© 2022 che.prosadguru.com