che.prosadguru.com

Zamioculcas, starat, transplantace, kvetoucí

Jako pokojová rostlina Zamioculcas, stylový, hezký muž s jasným lesklé listy, i když není příliš časté, ale má všechny potřebné vlastnosti pro toto.

Zamioculcas

Možná je to proto, že mnoho otázek, jak ji pěstovat, voda, reprodukovat? Velmi dlouho jsem chtěl koupit tento originální závod: Jednou jsem viděl se svými přáteli a zamiloval.

Koupil - krásné, lesklé elastické listy, ale více o tom já nic nevím. Zamioculcas nenáročná nenáročný vlhkosti se nebojí změn teplot, vydrží dlouhá období nedostatečné osvětlení a zavlažování. Jeho exteriér je ideální pro terénní úpravy moderních interiérů.

Zamioculcas roste do výšky 1 m, a někdy málo větší, a může být použit jako řídicí úrovně. Rod v rodině Araceae Zamioculcas zaujímá skromné ​​místo, protože obsahuje pouze jeden druh - 3. zamielistny (Zamioculcas zamiifolia). Ve vzhledu je vytrvalá bylinné hlíznaté rostliny je velmi odlišné od těch svými nejbližšími příbuznými jsou Potos a Anthurium.

V Zamioculcas, jediná v rodině, složité zpeřené listy, skládající se z 17-21 list na svěží, silně zahuštěný na základně řapíku.

Jsou tmavě zelené, kožovité a silný, velmi lesklý, zapojen do zásuvky. Silné kořeny a hlízy Zaoblený tvar navržen tak, aby chránit zásoby vody a potravin, jako rostliny musely vydržet dlouhá období sucha.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Fotografie pokojové rostliny a květinyFotografie pokojové rostliny a květiny
Tipy pro péči ZamioculcasTipy pro péči Zamioculcas
FotografieFotografie
Oblíbená květina ZamioculcasOblíbená květina Zamioculcas
ZamioculcasZamioculcas
Monotypický rod Zamioculcas PlantMonotypický rod Zamioculcas Plant
Zamioculcas, kouzelníkZamioculcas, kouzelník
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí ZamioculcasJak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas
Zamioculcas zamielistny - štíhlý, pohledný!Zamioculcas zamielistny - štíhlý, pohledný!
» » » Zamioculcas, starat, transplantace, kvetoucí
© 2022 che.prosadguru.com