che.prosadguru.com

Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas

Kvetoucí Zamioculcas. Jaké jsou podmínky pro tuto potřebu vytvořit? Zamioculcas květenství, sestávající z klasem a přikrývek, mají velmi krátké stonky a jsou umístěny na spodní straně natáčení, ale vidět kvést v pokoji - vzácnou štěstím.

kvetoucí Zamioculcas

Jak pečovat o Zamioculcas. Možná, že jen málo světla? Zamioculcas roste ve srovnání s jinými Araceae velmi pomalu, ale každý nový list roste mnohem vyšší než ta předchozí. Je nejvhodnější, aby ho za jasného slunečného okna av létě to může být přijata na balkon.

Když se obsah na stinném místě růst prakticky zastaví, ale Zamioculcas velmi dlouhou dobu nemění vzhled. V rostlinách, kteří mají bydliště za zhoršených světelných podmínek, růst mírně prodloužena zakřivené listy. By Zamioculcas podmínek nenáročné teploty, bude to hodí do každé pokojové teploty, ale při pěstování na balkoně třeba mít na paměti, že spodní hranice přípustného teploty pro tuto rostlinu - 10 °, tepla. Vzhledem k tomu, Zamioculcas - sukulentní rostliny, pak je schopna akumulovat vodu.

Video: Zamioculcas nebo dolar strom

Zalévání musí být, stejně jako všechny suchomilné? Zamioculcas nepotřebuje neustále vlhký substrát. Je důležité, aby korelovat zavlažování teploty a světelných podmínek.

Závod nebolelo dlouhý „sucho“ s úplném zaschnutí podkladu, ale mokřadní půdy v temném a chladném ročním období mohou vést k smrti, i toto robustní zařízení. Zde je návod, jak se starat o Zamioculcas.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Fotografie pokojové rostliny a květinyFotografie pokojové rostliny a květiny
Tipy pro péči ZamioculcasTipy pro péči Zamioculcas
FotografieFotografie
Oblíbená květina ZamioculcasOblíbená květina Zamioculcas
Zamioculcas, starat, transplantace, kvetoucíZamioculcas, starat, transplantace, kvetoucí
ZamioculcasZamioculcas
Monotypický rod Zamioculcas PlantMonotypický rod Zamioculcas Plant
Zamioculcas listy žloutnouZamioculcas listy žloutnou
Zamioculcas, kouzelníkZamioculcas, kouzelník
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
» » » Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas
© 2022 che.prosadguru.com