che.prosadguru.com

Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Které rodiče nemají snít o vše nejlepší pro své děti? Není žádným tajemstvím, že je velmi důležité, aby nasměrovat svou energii správným směrem k harmonickému rozvoji mladších generací. Zatímco dospělí kopat v zahradě, mohou děti aktivně trávit čas na hřišti. Ale prostor pro děti na hraní nejen vybavit: to vyžaduje určitý čas, peníze, plánování dovednosti. Pojďme se podívat na to, jak rychle a snadno staví hřiště s vlastníma rukama.

obsah

Jak si vybrat dětské hřiště

Zeptáte-li se vaše děti, jaký druh stránek, které chtějí mít, aby značnou seznam! Budete objednávat a skluzavky a provazové žebříky a zajímavé, dětský domeček, pískoviště, vodorovný pruh, houpačky a mnoho dalšího! Samozřejmě, to všechno na jedné platformě neproběhne úspěšně, bez ohledu na to, jak moc jste nechtěli, aby potěšili své děti. Proto při plánování hřiště by se měly řídit určitými pravidly.

Video: Děti pneumatiky ploschadka.Ploschadka pro děti s jejich vlastních rukou

První věc, kterou je třeba zvážit při výběru místa - to je věk. Pokud jsou děti malé, můžeme omezit pískoviště a malý houpačka. Ale musíme si uvědomit, že děti rychle rostou, a za pár let budou muset kupovat více skluzavka, pískoviště více, šachtu.

Nechybí velké dětské hřiště s vlastníma rukama

V případě starších dětí, dětský koutek s vlastníma rukama vyžaduje pečlivé plánování. Předškoláků můžete udělat domu, kde mohou hrát. Pokud máte více dětí, pískoviště, aby se více: každé dítě by mělo mít svůj vlastní prostor. Nezapomenutelné a že děti je třeba vynaložit energii. Líný, lana, vodorovné pruhy, které vám pomohou.

První věc, kterou je třeba rozhodnout - je to místo, kam umístit své oblasti. Jaká kritéria musí splňovat? Za prvé, děti by měly mít na mysli, takže daleko rohu stránky nebude fungovat. Můžete umístit dětské hřiště v blízkosti zahradě nebo doma, před okny. Hlavní věc - je určit místo, kde se v zemi, kterou tráví nejvíce času, a už z toho odrazil ve volbě místa pro stojanu.

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama v zemi

Za druhé, na dětském hřišti se doporučuje zvolit místo s optimálním množstvím slunce a stínu. Například v případě, že stránky budou ve stínu stromu nebo domu, děti budou nepohodlné a vlhko. Ale v místě, kde se bude stín zcela chybí, také nelze umístit na web - horký letní den, děti nebudou moci být u toho.

Pokud nemáte místo na místě, které splňuje tyto požadavky, můžete vytvořit příjemné prostředí s vlastníma rukama. Dětské hřiště s jeho vlastními rukama může být umístěn na slunné straně. V tomto případě, na pískovišti, můžete si udělat malý přístřešek nebo altán. To je nejen praktické, ale i pěkné a útulné.

Výstavba areálu vlastníma rukama

Pokud jste se rozhodli na místě a rozvržení stránky, můžete přistoupit k výběru materiálů. Pro stavbu dětského hřiště s vlastníma rukama se doporučuje volit strom jako hlavní materiál.
Takže jste se rozhodli pro rozvržení, místa a které budou umístěny na hřišti. Nyní se pojďme zjistit, co pokrytí je nejlepší zvolit pro danou lokalitu. Pokud se rozhodnete vytvořit dětské hřiště s jeho vlastními rukama, povlak by měl být snadno stanovit a proces konsolidace by neměla vyžadovat speciální stavební dovednosti.

Velmi levné, pohodlné a krásný kabát - trávník. Ale to není příliš praktické, protože děti běh, pád, pošlapání trávy. Přírodní kryt existuje alternativa - kaučuk nebo rozdrobené gumy. Tato vrstva je velmi praktické, krásné, a co je nejdůležitější, v bezpečí. To je voda, není zahřívá na vysoké teploty, změkčování výskytu. Kromě toho si můžete vybrat barvu a design, který chcete.

Pokrytí pro dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Alternativou k pryžové drti, která je nižší než hodnota, ale ne horší kvalita, se nachází gumová dlažba. Pryžové dlaždice na hřišti je nejlepším řešením: levné, krásné, bezpečné a spolehlivé. Deska jako rozdrobené gumy, je vodotěsná, odolná proti případnému poškození a vysokým teplotám.

A tak jsme diskutovali, co by mělo být dětské hřiště s jeho vlastními rukama: povlak, zejména rozvržení a umístění.

Video: Vlak s rukama na hřišti

Pískoviště pro dětské hřiště

Nejdůležitějším atributem lokality je pravděpodobně pískoviště. Pískoviště - skvělé místo pro dětský vývoj: zde děti ve věku od 3 do 7 let mohou nést i celý den.

Video: Rope hřiště

Pískoviště pro dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Postavit pískoviště nevyžaduje naprosto žádné konstrukční dovednosti, pouze svou kreativitu! Nejjednodušší, ale zároveň zajímavá možnost - pískoviště chránit pařezy. Co je tak zajímavého? Můžete ozdobit konopí v různých barvách, takže děti budou cítit jako v pohádce.

Také si můžete vytvořit pískoviště v určité formě, jako jsou například květiny. Máte-li více dětí, můžete plánovat každý svůj roh na pískovišti - tak nebudou bojovat o místo.

Také na pískovišti, můžete si postavit přístřešek. To může zahrnovat celý pískoviště a ochranu dětí nejen před sluncem, ale také déšť písek - tak to bude vždy čistý a suchý. Construct střechu může být z nepromokavého materiálu, například z překližky nebo desek.

Pískoviště s baldachýnem na hřišti s vlastníma rukama

Jak se staví pískoviště? Budete potřebovat silný film, který se říznete do tvaru pískoviště, který je koncipován: květ, čtverec, kruh. Jako základ můžete použít i tvárnice, překližky.

Zaúčtování na základě předem nalít písek „polštář“, výšky 5-6 cm, dále legalizovat nárazníky :. buď pneumatiky nebo dřevěných desek nebo sloupců. Na konci dekoriruete a zdobí, jak vaše srdce touží.

Dům na hřišti

Máte-li stavební dovednosti, dostatek materiálů a nástrojů, můžete postavit domeček pro děti. Nejoblíbenější možnosti materiálů pro dětské domu - překližky nebo dřeva.

Překližka - ideální pro ty, kteří nejsou expert ve stavebnictví. Také tento materiál je nejlevnější. A tak, na překližce je třeba vyvodit kontury dveří a oken. Konturami snížit stěnových panelů a nehty je na nosníku, načež se hotové konstrukce střešní krytiny. Okraje domu musí být zacházeno s brusným papírem, a pak můžeme udělat obraz.

Dům na dětském hřišti s vlastníma rukama

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama může být také vyrobeny ze dřeva. Dům z dřevěných prken je mnohem silnější a odolnější, a to vypadá přirozeněji.

Zdobení dětské hřiště - velkou příležitost představit děti do práce. Zeptejte se jich, jakou barvu chtějí malovat dům, který chcete kreslit vzory.

Houpačky pro dětské hřiště

Pravděpodobně většina dětí má houpačky na hřišti. Jsou dva typy: zavěšení a rám. Samozřejmě, visící houpačka s rukama nad hlavou, aby se mnohem jednodušší.

Houpačky je sedačka upevněná na lano, které je vázáno na silných větví. Jako sídlo můžete použít cokoliv: a pneumatik, a dřevěná prkna, a staré židle bez nohou brusle nepoužitelný. Přijít s originálním švihu, je důležité nezapomínat na technologie Bezpečnost: stromu, ke kterému je připojen provaz, by měla být zdravá a silná, aby odolala dítě a houpačka.

Houpačky pro dětské hřiště s vlastníma rukama

Druhý typ - swing frame, které vyžadují více času a materiálů pro stavebnictví. Samozřejmě, že je nejlepší postavit takovou houpačka ze stromu.

Budete muset vykopat jámu hloubky asi 80 centimetrů. houpačka rack by měla nalít konkrétní řešení, po kontrole jejich chuť - to by mělo být 900. Nezapomeňte se podívat a poměr hloubky, pokud to není to samé - houpačka rychle stane nepoužitelným. Regály opravit strie z provazů, dokud ztvrdne beton. Poté, co jsme zavěsit sedadlo sám.

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama, a fotografických nápadů

Zadání požadavku na internetu, „dětské hřiště s jeho vlastními rukama fotografií a nápadů“, dostanete spoustu zajímavých nápadů pro zdobení dětském koutku. Tady a velké pískoviště ve tvaru pirátské lodě a domy v podobě hradů a skluzavky ve tvaru dinosaura. Ale výzdoba hřišti vlastníma rukama - energeticky náročný proces, a tak jsme získali nejen nejzajímavější nápady, ale také druh, který lze snadno implementovat.

Pískoviště ve tvaru lodě k dětským hřištěm s vlastníma rukama

Funny dřevěné pískoviště ve tvaru lodi. Vaše dítě nezůstane lhostejný.

Zatahovací sandbox na kolečkách na dětském hřišti s vlastníma rukama

Zatahovací sandbox na kolečkách - velmi zajímavá myšlenka, když v této oblasti velmi málo místa. Samozřejmě, že za takových budov potřebují některé základní stavební dovednosti.

Neobychnyk houpačka z pneumatiky na hřiště vlastníma rukama

autobusové a dřevěné desce - vše, co je pro takový švih potřeby. Paint je zázrak ve veselých barev, a vaše děti budou mít radost!

Neobychnyk houpačky na hřišti s vlastníma rukama

Ale možnost pro rodiče, kteří mají rádi kreativitu. Takové výkyvy pneumatik nejen potěší vaše děti, ale také zdobí příměstské oblasti.

Hřiště jejich rukami- není tak složité, jak se zdá na první pohled. Musíme jen touhu a trochu fantazie!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Přehled dětských pokojů od restoraion hardwarePřehled dětských pokojů od restoraion hardware
Jak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzyJak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzy
Dětské spodní prádlo pro chlapce - vlastníma rukamaDětské spodní prádlo pro chlapce - vlastníma rukama
Vnuci - květy života, nebo jak se dělá hřištěVnuci - květy života, nebo jak se dělá hřiště
Jak se staví dětské pískoviště s rukama?Jak se staví dětské pískoviště s rukama?
Dětské pískoviště s rukamaDětské pískoviště s rukama
Dětské hřiště s jeho vlastními rukamaDětské hřiště s jeho vlastními rukama
Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!
Řezané topolŘezané topol
Dětské hřiště v zahraděDětské hřiště v zahradě
» » » Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
© 2022 che.prosadguru.com