che.prosadguru.com

Pískoviště vlastníma rukama

pískoviště s jeho vlastních rukou (4)

Pokud se očekává, že zbytek v zemi spolu s malými dětmi, je velmi obtížné dělat, aniž by na pískovišti. Je to nejen zaujmout dítě, bude poskytovat bohatou zábavu a rodičům možnost vykonávat svou činnost, ale může to být skvělý doplněk k původnímu návrhu předměstské oblasti. K jeho výrobě nepotřebuje žádné speciální znalosti a investice. Často dětské pískoviště vyrobený vlastníma rukama s určitou představivost a lásky, je mnohem zajímavější a funkční než typický, kupovaný.

Pískoviště jejich rukami2

Video: Pískoviště s rukama

obsah

 • Nápady na pískovišti s vlastníma rukama
 • Pískoviště vlastníma rukama z pneumatiky
 • Dětské pískoviště s rukama od stromu
 • Dětské pískoviště s rukama na pokrytí
 • Pískoviště palet s rukama
 • Původní pískoviště pro děti do země
 • Jak zařídit pískoviště na letní sídlo
 • Jak připravit místo na pískovišti
 • Jak vyplnit pískoviště
 • Fotografie pískoviště s rukama
 • Nápady na pískovišti s vlastníma rukama

  Ve specializovaných obchodech můžete najít pískoviště pro děti svědčit pro každý vkus a rozpočet. Ale je to mnohem zajímavější vytvořit sami, což šetří i na materiálu. Koneckonců, v každém místě země, tam je něco, z nichž můžeme stavět velmi originální a praktický produkt pro dětské hry pod širým nebem. A jak, aby se jejich vlastní ruce pískovišti rychlé představivost a vynalézavost.

  Pískoviště vlastníma rukama z pneumatiky

  Vlastnit auto je snadno rozlišit několik starých pneumatik pro výrobu původní kapacity na písku. Samozřejmě, rozměr pneumatik omezuje množství prostoru pro dětskou hrou, ale určitá lehkost ve firmě s přáním, aby hra byla originální a levné místo pro dítě může pomoci najít vhodnější možnosti, kdysi sloužil jako traktor nebo kamion, například.

  Pískoviště vlastníma rukama z pokryshek2

  Můžete oříznout stranu pneumatiky zvýšit objem písku, nebo jej ponechat, že dítě, kde získat větší pohodlí při hraní. Budoucí pískoviště musí být natřeny uvnitř i vně. Viditelná strana může být natřeny aerosolových laků, zobrazující jeho talent jako umělec a designér. Pro ochranu před sluncem zdobí sběrnice textilie, která napodobuje plachtu nebo stan. Přiložit tkanina může být na bočních stěnách na pískovišti nebo ji předem stanovena na upevnění terénu.

  Pískoviště vlastníma rukama z pneumatiky

  Dětské pískoviště s rukama od stromu

  Jakékoli chaty budou vždy stavět odpadového dřeva nebo ozdobné stromy, které kdysi zdobily stránky. Nejjednodušší možností dřevěné pískoviště - krabička broušené desky, pečlivě oshkurenny, černošky. Odstranění otřepů na desky by měly věnovat zvláštní pozornost, že nejsou v těle dítěte v průběhu hry. Optimální velikost krabičky - 1.50h1.50, výška - 30 cm Pro více robustní konstrukci a zachování pravých úhlů svých produktů mohou být posíleny malými prken přibité na perimetru nebo v rozích .. Dítě bude pohodlně sedět na nich, a matka bude mít pocit, že by mohl chytit rýmu, jak sedí na písku.
  pískoviště s jeho vlastních rukou (2)

  Řezané stromy mohou být řez do malých úhledných kulatiny, vytvoření jednoho oplocení na pískovišti. Přestože skládka každý log - mravenčí práce za účelem získání konečné výsledky je třeba věnovat hodně času, ale pískoviště může mít jakýkoliv tvar a objem. Brevnyshek získaný z nejoriginálnějších a šetrné k životnímu prostředí herna pro děti. Ano, a celkový design předměstské oblasti pískoviště dřevěné fit nejvíce organicky. Pro větší stabilitu oplocení protokolů by měla posílit beton na základně. Děti se na nich sedí, chůzi na hladkých rondely, skok, protože betonáž zabrání nejen degradaci strukturální integritu při takové zátěži, ale zvýší životnost stromu. Koneckonců, v zemi, se rychle zhoršuje a za pár let bude muset změnit shnilé prvky pískovišti.

  pískoviště s rukama 4

  Je-li na zahradě se nachází v blízkosti lesa, kde můžete sehnat tenké suché kmeny stromů, pískoviště může být vyrobena z celých kmenů. Postačí vystřihnout kmeny, což je přibližně stejně dlouhé. Použití drátěného kartáče nebo jiné improvizované protokoly musí brousit, odstranění celé kůru. Koneckonců, může to být v souladu s kůrovci, jiní ne tak pěkné chyb a hmyzu, které nemají místo v dětském pískovišti. Skládaný z materiálu schránce jako je obdélník, kosočtverec, nebo trojúhelníku skládání paprsků překrývá spoje, kterým je s hřebíky nebo šrouby.

  Pískoviště s rukama 5

  by měla otevřít s lakem nebo barvou, aby prodloužit životnost dřevěné pískoviště. Je lepší používat ekologicky šetrné akrylové barvy pro použití v exteriéru. To rychle schne, nezapáchá, a po několika hodinách po malování dítě může hrát na písku, zeminy sám bez obav, nebo může být otrávený výpary z vůně. Standardní čtvercový nebo obdélníkový pískoviště může být dekorován originálním designem, který z prken simulované lodí, automobilů, útulný dům.

  Dětské pískoviště s rukama na pokrytí

  Při rozhodování o tom, jak vytvořit pískoviště s rukama je třeba se starat nejen o jeho konstrukci, ale také o bezpečnost jeho výplň. Kryt bude skrývat písku před deštěm, aby ji skrýt před všudypřítomné domácího mazlíčka, který si přeje, aby pohřbili jejich odpad je v něm. Ano a nečistoty ve formě větví, listí padající ze stromů, shnilé ovoce nebo ptačím trusem bude mnohem méně. To může být odnímatelná, jako čepice na rámu, jednoduchý plastovou pásů nebo posuvné.

  Snímatelný potah je vhodný v případě, že sandbox není často používán, rodina přijde do země jen o víkendech a po dobu jednoho dne. Ale mimo karanténu to vyžaduje určité množství úložného prostoru, často to trvá hodně prostoru, a proto není příliš poptávku. Pokud se předpokládá, že země bude trvat hodně času, je lepší se rozhodnout pro vytvoření pískoviště s vlastníma rukama s krycím transformátorem. To se nekoná, je vhodnější v provozu a při montáži se promění v šikovný police bláta koláče či lavičce sezení.

  K pokrytí transformátoru vhodného okrajového desku dřeva kteréhokoli chovu, o tloušťce 20 mm. Silnější materiál bude vytvářet další potíže při otevírání, s poměrně těžké váze. Příliš tenká deska méně silné, může prasknout nebo jej použít jako lavici.

  Pískoviště palet s rukama

  Řemeslníci již dlouho oceňují kvalitu použitého dřeva, aby se palety a použít i pro výrobu nábytku. Koneckonců, jsou vyrobeny z desek lemování dobře sušené, což výrazně prodlužuje životnost výrobku. Desek, které tvoří palety, je možné postavit pohodlný a trvanlivý pískoviště. Odbočka představivost transformovat do magického hradu pro dívky, pirátského škuneru nebo pískoviště loď s jejich vlastních rukou pro chlapce. Jediné, co potřebujete, aby se obávají o otřepy a nesmíme zapomenout, že suché dřevo absorbuje vlhkost více než syrové, protože impregnace a dvojitý nátěr takový materiál bude mít prospěch pouze.

  Pískoviště palet s rukama

  Původní pískoviště pro děti do země

  Originální a neobvyklé pohledy optimistické pískoviště. Zvedněte nad zemí by měla být vyšší než 10-15 cm, vytváří pouze odvzdušňovací prostor pod podlahou. Tato volba je užitečná na velmi mokré vozovce, kde se v blízkosti povrchu jsou podzemní vody. Pokud je místo stacionární regály připojit ke dnu pískoviště hnacích kol, jeho umístění lze neustále mění a opouští chalupu taková struktura je snadno schovat do garáže nebo kůlny.

  pesochnica-stol

  Umístění v určité vzdálenosti od povrchu Země je vyvýšený sandbox nejvíce ekologicky čisté a bezpečné pro děti. To by vyšplhat žádná zvířata. Leze na zemi brouků a hmyzu, taky si myslím, že stojí za to překonat impozantní výšku pro ně. Takové pískoviště je potrubí z dobře uzpůsobené pro navzájem hranami desek. V dolní části je lepší, aby se tento materiál je silnější, protože musí vydržet hmotnost písku a děti. Tato deska by neměla být tenčí než 30 mm. Mezi příruby 20 je dostatečně mm. Strom má vlastnost absorbovat vlhkost a deformují, protože tenká deska je nežádoucí, aby - bude rychle ztrácejí svůj tvar.

  Při navrhování pískoviště je důležité pro výpočet výšky přírub. Děti by měly být pohodlné a bezpečné zároveň. 2-3 rok staré dítě je snadné překonat výšku 30-40 centimetrů. Vzhledem k tomu, vzhledem k tomu, vzdálenost od země až na pískovišti, můžete si vybrat výšku příruby rovných 20-25 cm. Podél obvodu lišt, je žádoucí, aby dobrý oshkurennoy desku. To bude vytvářet větší tuhost, k ochraně proti nadměrnému rozptylu písku mimo sandbox bude sloužit jako pracovní stůl nebo místo pro bláta koláče. A dítě bude velmi pohodlné hrát na pískovišti, ne vlezl do ní, a právě opíral o zábradlí.

  Jak zařídit pískoviště na letní sídlo

  Izolovaného prostoru se používá hlavně v létě, by se měl starat o plot hraje v jejích dětí z spalující paprsky slunce. Jeho poloha ve stínu stromů není vždy ideální způsob, jak ven. Po určité době během dne je zapotřebí slunce se dostat na pískovišti, a proto je lepší předem postarat vrchlíku. To může být stacionární, pískoviště prvek je volně stojící, pevně na zemi, nebo ve formě houpací síť mezi stromy.

  Pískoviště jejich rukami3

  Často se písek v průběhu hry je na pískovišti, bez ohledu na výši svých říms. Okolní to s pevným povrchem ve formě betonových dlažebních desek nebo dekorativní kámen, může rychle vést k pořadí přehrávání. Zachráněn z chaosu nárazníků širokého sezení po obvodu, neumožňují písku v průběhu hry létat nad pískovišti. V případě, že děti jsou příliš malé, beton kolem sandbox je lepší nahradit trávník trávy na podzim tohoto dítěte nebude bolet moc a ne ublížit. Můžete si vybrat některý greeny na dlažební kostky prostor, zvedne rychle rostoucí, odolný vůči pošlapávání, má dobrou hustotu výhonků.

  Místo sandbox by měla být zvolena tak, aby to bylo v očích dospělých z celého místa země. To by mělo být viditelné z domu a oken, a to zejména v kuchyni, kde moje matka často zůstává. Pokud víte, že v letní chatě podzemní vody jsou příliš blízko k zemi, byste měli pečlivě vybrat místo v izolovaném prostředí, snaží se chránit před nadměrným zamokření níže. V tomto případě je lepší umístit na umělém výšky, nalitím na zem a dále pokrývající jeho vlhkost bariérového materiálu.

  Jak připravit místo na pískovišti

  Bez ohledu na typ materiálu zvoleného pro výrobu pískoviště s rukama (foto), tam jsou některá základní pravidla, které činí tuto budovu nejpohodlnější a odolné:

  Video: Ruce Sandbox - Sandbox vlastních rukou

  Výška ráfku je vždy limitován růstem dítěte. Po tom všem, že dítě musí být bez pomoci snadno překonat ji, aniž by riskoval pád a odrazit. Vzhledem k tomu, nejpřijatelnější výška 30-40 cm. Z písku se musí hladina dosáhnout pouze do poloviny ráfku.

  pesochnica-iz-pnej

  Dvadtsatisantimetrovy vrstva písku může být příliš tenké pro mladé architekty. Jen pár dní obsah na pískovišti bude zase do směsi písku a zeminy. Vzhledem k tomu, že je možné prohloubit 20-30 cm, aby se vrstvy betonové krytiny, polyethylenu nebo jiného odolného materiálu neumožňuje smíšený půdy a písku.

  Podklad pod pískoviště je zapotřebí, a aby se zabránilo šíření podzemní obyvatel a klíčení plevelů.

  V případě, že je otevřen pískoviště, měla by být umístěna pod tlustou vrstvou odvodnění nejméně 15 cm. To zabrání hromadění přebytečného dešťové vody do písku. Přizpůsobit jej keramzit, štěrk, malé kousky rozbitých cihel. Před naplněním odvodnění písku by měla být pokryta z polyethylenu nebo agrovoloknom tím, že dělá malé otvory pro odvod vody.

  pískoviště vlastníma rukama

  Jak vyplnit pískoviště

  Při výrobě dětské pískoviště s rukama neměli zapomenout na vnímané bezpečnosti zdraví a zdraví dětí. Pro to je lepší koupit náplň křemičitého písku. Nebude jen ty hygienické pro dítě, ale některé druhy jsou neškodné pro lidské stravy, zvířecí repelenty. To je velmi důležité, ne-li vybavena pískovištěm s víkem nebo na své letní chatě obývané kočky, psy, oblíbil uvolněnou a poddajného písku jejich přirozeným potřebám. Ale v případě, že krystal nemůže dovolit, pak se vešly normální řeku. Před použitím musí být důkladně vysuší, proseje žádné kovové pletivo. To může být starý moskytiéra nebo podobný materiál. Písek je vždy možné najít žádné cizí předměty, často řezání a piercing, protože vyplnění izolovaného prostoru, aniž by léčba je nežádoucí.

  Video: Praktické pískoviště s rukama

  pískoviště s rukama nad hlavou (3)

  Fotografie pískoviště s rukama

  Není příliš obtížné, aby se sandbox, aby jejich vlastních rukou. Stačí jen vybrat nejvhodnější materiál zvolit správné místo pro strávení pár hodin své produkce. Ale tentokrát se vyplatí, protože dítě bude fascinován hry, které poskytují příležitost skutečně sedět a relaxovat nebo klidně jít o jejich podnikání.

  Sdílet na sociálních sítích:

  Podobné
Pískoviště pro dítě ve svém webu zemiPískoviště pro dítě ve svém webu zemi
Jak udělat plotJak udělat plot
Jak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzyJak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzy
Magnety s jeho vlastních rukou vyrobené z jílu polymeruMagnety s jeho vlastních rukou vyrobené z jílu polymeru
Jak se staví dětské pískoviště s rukama?Jak se staví dětské pískoviště s rukama?
Dětské pískoviště s rukamaDětské pískoviště s rukama
Dětské hřiště s jeho vlastními rukamaDětské hřiště s jeho vlastními rukama
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi
Skleníky v zemi, vlastníma rukamaSkleníky v zemi, vlastníma rukama
» » » Pískoviště vlastníma rukama
© 2022 che.prosadguru.com