che.prosadguru.com

Dítě v vrchovině

Video: Vodní klouzačky štěně hračky štěně hlídka hlídka PAW Patrol hračky Rozbalení zábava pro děti


Čas běží rychle. Mohlo by se zdát, že teprve nedávno byly vysazeny zahradu, ubytovací povinností domu. Náš syn nebyl schopen růst ve stínu, útulné zahrádce - malý v té době bylo více stromů. Ale vnuk byl šťastnější. A co je to požehnání, které zahradě ještě navzdory všem pochybnostem a těžkostí máme dnes! Tam je hodně vzít dítě z letní dusno kamenného pytle s názvem město. A dokonce i blízkost Dněpru k našemu okolí v letním žáru posledních letech nepomůže.
Ale země je jiná věc. Jedním slovem: „milost“. 
Ale dítě v zemi, zejména pokud je to malé, je nutné vytvořit speciální stanoviště. Tato starší děti bude watagami a plynule proudí od jednoho soudu k druhému: jsou zábavné jen na komunikaci. A děti se teprve začínají objevovat svět. A pro ně se snažíme vytvořit příjemné, zábavné a bezpečné zákoutí zahrady.
První věc, která se objevila v naší zahradě - nafukovací bazén. To je dost pro malé dítě. Voda se ohřívá rychleji, měkké nárazníky. K dispozici jsou bazény s nafukovacími navesikami-deštníky, tam je i jen se skluzavkami. Ano, a jsou poměrně cenově dostupné.
Musím říci, že v průběhu času, stále se nemůže omezovat pouze na hotové výrobky pro děti. Je to touha, aby se zahradní něco takového domu. A stejně jako kopce, a houpačkou a pískovištěm ... Takhle vznikla myšlenka postavit na kopec s nebesy a malém domku pod svahu sám.
Nechtěli jsme udělat něco, co by zcela zničit vzhled zahrady, to bylo příliš jasný a dokonale plochý. Bylo by žádoucí, aby dětský koutek se stal součástí přírody, jako růže ven ze země.
Rozhodnutí přišlo samo-other. Na konci našeho webu roste moruše výsadbu. To se zastaví na drátu a zahradním sdružení byl nucen řídnout a zkrátit svoly staré stromy. Některé kmeny perepalo a my spolu s mladičkou rovnenko Osinki, lézt na opuštěné pole moruše stromu.
To vše krása, a šel do obchodu. Silné kmeny moruše nejtěžší ocelové základně.

Video: Dítě v zemi novým bydlištěm v naší zahradní dítě 1 rok 8 měsíců

kopec

Oni přibitý po žebříku na druhou stranu - svahové skluzavkou. Sam ramp jsme opláštěné hliníkové plechy, vytáhl syna do tiskového sálu. 
Hřiště mezi schodištěm a skluzavky rampy děti jsou vnímány jako můstku lodi. Takže jsem měl k upevnění kola existují dvě podoby (s přáteli hádal). Pro větší bezpečnost na platformě zábradlí, vytáhl jsem šňůry tak, aby se začaly podobat provazové žebříky. Hřiště více začala podobat lodi.
Pod plošinou plánuje dokončit dům. Ale teď vnuk šťastný tam skrývá od nás :))
Než budete klouzat První roky jsme měli pískoviště, postavený ve stejném stylu desky.

Na záběru jsem položil SOD tlustou agrovoloknom k ​​prosakování vody a písku není smíchána se zemí. Ve slunných dnech, v blízkosti pískovišti dáme slunečník.
Ale je to v zájmu dítěte se rychle mění. Umístěte pískoviště letos vyhrál velký bazén. Vytáhli jsme přes Bassin zatyanyayuschuyu sítě použité pro rostliny. Takové řešení se stínováním byl velmi úspěšný. Pletivo dokonale rozptyluje sluneční světlo, ale zároveň ne příliš „Sail“, ve větru, na rozdíl od deštníku, který nemůže argumentovat s větrem. Ale stále stojí na jižní straně bazénu a hodit hustý chladný stín v horkých hodin.

Video: Videoblog: Léto v zemi. Dětská radost


Ale dům kopce celá štěrbina nemohl dokončit. Opravdu doufám, že budeme moci přesvědčit svého děda s vnukem dělat ztělesněním snu starého dítěte vlastního domu v této sezoně. S dveře, okna, závěsy. Takže chce :))

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Ideální chata pro naši rodinuIdeální chata pro naši rodinu
Příběh o „stromu peněz“Příběh o „stromu peněz“
Maki - „ohnivé“ pozdravy v zahraděMaki - „ohnivé“ pozdravy v zahradě
Rostoucí Kalanchoe k léčbě dětíRostoucí Kalanchoe k léčbě dětí
Jak se naučit se svými dětmi na název barvy v angličtině pomocí barev?Jak se naučit se svými dětmi na název barvy v angličtině pomocí barev?
Domeček pro dětiDomeček pro děti
Bezpečné pro dítě žebříkBezpečné pro dítě žebřík
Co s dítětem v zemi?Co s dítětem v zemi?
Kočky, psi a děti: připravit vašeho domácího mazlíčka pro dítěKočky, psi a děti: připravit vašeho domácího mazlíčka pro dítě
Aljoša a dávatAljoša a dávat
» » » Dítě v vrchovině
© 2022 che.prosadguru.com