che.prosadguru.com

8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi

Již dlouhou dobu je přemýšlet o tom, co by potěší ty nejmenší? Jsme ochotni trávit svůj čas, ale myšlenka není „lezení v hlavě“? Pak vidět naše 8 ready-made řešení, aby vyhovovalo každému rozpočtu a chuť. Jsou snadno implementovat, a často na několika skromných prostorech.

Idea číslo 1 - dětský dům s rampami na stromě

Rampy - velmi důležitým doplňkem, protože mnozí rodiče odmítají treehouse vzhledem k tomu, že zatímco děti vyšplhat na laně žebřík lano nebo křehké, mohou nejen na podzim, ale jen ublížit.

Dětský koutek v zemi

Dětský dům s rampami, je zobrazeno na fotografii - ideální řešení i pro velkou rodinu. Koneckonců, existuje několik míst pro hry - první rampa, druhá u domu a v domě. Kromě toho, pokud je clona z prostoru pod domem na zemi, tam bude další tajná oblast. Ale z těchto chat, viz následující myšlenku.

Idea číslo 2 - chata

Ať už je to jednoduché konstrukce, je to vždy jako děti. Chcete-li vytvořit nezapomenutelný léto za málo? Pomozte jim v krytu přístroje!

Dětský koutek v zemi

Děti samy o sobě rád, aby hračky, pet předměty, polštáře, aby věnec tkáně, ale pohodlí stojí za to starat se o vás - přivést teplé přikrývky (a s výhodou dva) a ležel na trávě.

Pomoz mi najít správný větev stromu, ke kterému bylo možno zavěsit list. Přinést nějaké krabice na hračky, židle, nebo ještě lépe - dřevěný stůl, který lze rozšířit sušenky a hrát čajový dýchánek.

Videa: Jedná se o hřiště s rukama můžete udělat pro děti v zemi
Vhodným doplňkem kolna čínské lucerny a vánoční věnec. Je lepší zařídit od těla vody, pokud existuje, a na pískovišti, jinak celý textilní určitě v písku na první den.

Idea číslo 3 - vývoj nové generace domu

Taková struktura ne všechny síly, ale pokud si zapálit vytvoření dalšího domova pro děti, jejich radost bude zasloužená odměna. Tam může být dokonce umístěny plné míst, které budou rádi používat děti.

VIDEO: Dětský dům

Dětský koutek v zemi

Kromě toho, že je lezecká stěna, otevíratelná okna, bar, zajímavá dřevěná židle, malá veranda. Uvnitř naskládaných hraček a stojí za další židle. Ve druhém patře v domě se nachází pod střechou postel.

Idea číslo 4 - magic pískoviště

To sandbox - není jednoduché. Nejen, že zde v kouzelnickém světě žije pes, jednorožce a konopí - karamel barvy. Zde můžete i nadále hrát s barevnými kuličkami, vytváří fond podobný těm, které jsou nyní v dětských zábavních center.

Dětský koutek v zemi

Video: Dětské sportovní areál

Organizovaného systému ukládání kuliček a dalších doplňků se nachází na písku plot. To je - jen háčky a plastové kbelíky, usnadňuje dát věci do pořádku ve večerních hodinách po hrách.

Myšlenka číslo 5 - pískoviště Park

V tomto pískovišti není jen písek a deštník, ale lavice, ale lepší - jen dva. Them děti mohou šířit z písku koláče, položte své hrábě v řadě a jen sedět tam, vymýšlení nových nápadů pro navrhování zámků.

Dětský koutek v zemi

Kromě toho taková pískoviště má vysoké desky a může být umístěn i v zahradě s dlažby.

Myšlenka číslo 6 - pískové tobogánu

Nejvíce levnou alternativou, ale snad největší zábava pro malé děti. Američtí písek klouže vytvořit velmi jednoduché, a je zvláště zajímavá - s dítětem. Veškeré nádoby může jít na kurz, a dokonce můžete připojit je pomocí jednoduchých řetězců, ale lepší - Žipov (kabelové svazky).

Dětský koutek v zemi

K tomu budete potřebovat svézt: Sandpiper sebe, na obrazovce, stejně jako nádoby s zipami. Na obrazovce se bude muset velmi dobrou opravu, protože děti mají tendenci přiklánět se na něj.

Myšlenka číslo 7 - dřevěný stůl pro křídy kreslení

Máte-li starou tabulku, kterou již nechcete používat, ale jeho dřevěná deska je dobře nakreslený křídou - neváhejte a dejte ji na zahradě, po ukazuje dětem, jak by měly být použity.

Dětský koutek v zemi

Místo v zahradě je velmi jasná a veselá, a nemáte umýt křídou s plotů, stěn a obkladů.

Myšlenka číslo 8 - Dětské letní kuchyně

Zařízení jako je kuchyně se může zdát složitá, protože je třeba oční linky vody, ale není tomu tak. Ve skutečnosti nejsou jeřáby, ale pouze pánev, která je vložena do dřevěné desky stolu jako skořápka. To přineslo vodu pomocí kbelíku, ale i pro děti v tomto případě není žádný rozdíl.

Dětský koutek v zemi

Nádherně vybavená dětská letní kuchyně může být jen dekorace prostor. Světlé umyvadla, rozklad hospodaření náčiní na policích krásné - vše, co potřebujete pro takové nádherné místo. Polohování nejjednodušší k plotu, zdi stodoly nebo domu.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
V Anglii, otevřela svůj první dětský parkV Anglii, otevřela svůj první dětský park
Dětský prostor v zemiDětský prostor v zemi
Přehled dětských pokojů od restoraion hardwarePřehled dětských pokojů od restoraion hardware
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
Zimní zahrady a prosvětlovací konstrukce - moderní architektonické řešeníZimní zahrady a prosvětlovací konstrukce - moderní architektonické řešení
4 Způsoby, jak přidat záběry náměstí chalupu4 Způsoby, jak přidat záběry náměstí chalupu
Na pozemku se nachází dětský senNa pozemku se nachází dětský sen
16 Originálních nápadů na stromě16 Originálních nápadů na stromě
Dům dětské vlastníma rukamaDům dětské vlastníma rukama
Našich dětí komplexNašich dětí komplex
» » » 8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi
© 2022 che.prosadguru.com