che.prosadguru.com

Jak se staví dětské pískoviště s rukama?

Váš oblíbený chadushko vyrůstal, a to je čas myslet na útulný dětský koutek v zemi. A co děti nejraději? Samozřejmě, hrát! Vytvořit vlastní malou rodinu v dětském domě stoupat tak vysoko, jak je to možné na houpačkách, klouzat dolů s potěšením skluzavky a samozřejmě postavit hrady z písku a bláta koláče v jasném „houby“ pískovišti. To je o stavbě dětského pískoviště s rukama a promluvíme.

pískoviště

Mohlo by se zdát, že tak těžký? Vydal písek ji obklopují podél obvodových desek, srovnal a hotovo! Není to tak jednoduché. Vytvoření dětské pískoviště s rukama nad hlavou má mnoho odstínů. Co? Snažte se pochopit.

1. Umístění na pískovišti

Nikdy skrýt pískoviště za vysokých keřů nebo přístavby. Děti by měly být ve své mysli, tak organizovat, takže můžete vidět jejich chadushek hraje s pískem. Pokusit se rozhodnout pro tuto „stavbu“ je místo, kde polovina pískovišti bylo na slunci a napůl ve stínu. Chcete-li to provést, můžete to zařídit není daleko od velkého stromu, je to pravda, pak se budete muset pravidelně čistit prostor od listí a větviček. Pokud vhodná místa bez stínu, může být instalován na pískovišti „houby“ -Umbrellas.
Pískoviště by neměl být po celou dobu na slunci!


2. Velikost a školení základů pískoviště, ochrana před vlhkostí

Velikost pískoviště s vlastníma rukama, a jeho tvar může být libovolný, ale výchozí pískoviště pro děti ve věku 2-5 let jsou zpravidla vyrobeny 1,7 1,7 m. To je taková hodnota pískoviště jsme a postavit!

Arm kolíčky značení pásu, kabel a plotu část obvodu. Potom odstraňte vrstvu půdy do 30 cm a středem na pískovišti, aby hloubku otvoru 60-70 cm a průměru 40-50 cm, zalijeme ji štěrkem nebo oblázky, mírně utěsnit - dopadá jakýsi drenážní šachty. Udělejte si malý sklon stran do středu pískoviště. Nyní, po těžkých deštích vaše pískoviště nebude promění v bažině, a rychle schne.

Výsledkem je, že v této fázi dostáváme obdélníkový rozměr jámy 170 170 30 cm s předpětím směrem ke středu.
Roy pit v karanténě


3. Důvody pro pískovišti
pískoviště báze může sloužit tenké polyethylenové fólie geotextilie desky, dlaždice a dokonce i konvenční překližky dříve provedeno s otvory (pro odvodňování). Můžete samozřejmě i nedělají základnu, ale v tomto případě je písek nakonec smíchá s vozovkou, a vaše děti budou mít nepříjemné hrát, a „ischumazyatsya“ all)) Kromě toho „vrh“ sandbox uzavírá cestu k vnitřní svatyně dětských her hlodavců a hmyz, který (kupodivu), také milují písek. Jedna námitka: Podestýlka by měla být stanovena na pre-nalijte písku „polštář“, výška 5-6 cm.

Připravíme půdu pro pískovišti

4. Okraj na pískovišti

Připravte 45 4 bar velikosti 5x5 cm, 4 horizontální velikost sokl 150 30 2,5 cm a deska 4 (od vrcholu k dát na obvodu pískoviště), správně je obrousit, takže vaše děti nejsou ponasazhali třísky. Můžete použít obvyklý brusný nástavec na vrtačku nebo mlýnku. Potom zachází s prkna a trámy lak 2-3 krát. Místo laku mohou být potaženy s některou z antiseptickým ochranu dřeva proti hnilobě, jako je bitumen. 

Vykopané v barech v rozích na pískovišti, pohřben je v 15-20 cm, a pak je přibít na palubě. Pokud nechcete mít široká prkna mohou být vyrobeny z úzkých desek, například, vzít na palubu 3 s 10 cm na každé stěně pískoviště.

Potom, na obvodu pískoviště posílit horizontální sedadla-pad, které pak děti budou vyřezávat své „mistrovské“ sednout nebo si odpočinout od svých „důležitých“ případů))

Stěny a sokl sandbox


5. Kryt pískoviště

Kryt na pískovišti - není povinné, ale velmi žádoucí atributů tak milované děti zařízení. To bude chránit písek z padající trosky (suché listí, větvičky z přilehlých keřů a stromů, atd) a nedovolují každý Barsik a koule slaví koupelna podnikání v písku, kde děti hrají. Pro „střechou“ lze použít markýzu, že každou noc bude muset vytáhnout v pískovišti. A je možné, aby pokryly celou plochu desky, což je mnohem výhodnější používat. Za tímto účelem svrhnout dřevěný štít: oprava pár prken ve formátu karantény.

kryt pískoviště

To je velmi výhodné pro děti odklápěcím krytem pro pískoviště z dvou panelů, jak je uvedeno v níže uvedené fotografii. Panely připevněny závěsy a kliky jsou k dispozici. V rozšířené formě, se stávají komfortní lavice s opěradly. Taková konstrukce může dokonce otevřít své vlastní malé dítě 4-5 let.

Kryt pískoviště sklápěcí
Autorem fotografií a nejvíce pískoviště - Ivan Kruglov. Podrobnosti o výrobě pískoviště si můžete prohlédnout na odkazu.

6. Dekorační pískoviště.

Tam je místo, kde se potulují svou fantazii! Malovat pískoviště v jasných barvách. To může být použita na stěny a sokl není pouze barevné obrázky, ale také celá řada naučných kreseb: písmena, číslice, geometrických obrazců.

zbarvení sandbox

pískoviště chata

7. Naplňte pískoviště

Naplnit karantény obvykle používané říčního písku (to je nejvíce čistý) nebo křemen (lze koupit v obchodě). Říčního písku před usnutím na pískovišti je třeba prosít. A pokud se chystáte koupit křemen, najít ten, který obsahuje speciální aditiva, strašit své mladší bratry)) Mimochodem, na našem pískovišti budete potřebovat hodně písku, ne méně než 1 tunu ...

A v případě, že „zapnout“ fantazii, můžete vytvořit krásné dětské hřiště s pískem, který bude sloužit nejen pískoviště pro děti, ale také bude perfektní ozdobou zahrady. Zde jsou některé fotky, možná nápad, budete mít sami pro službu.

Dětské písečníky

Pískoviště ve tvaru auta

Pískoviště s lavicemi

Sandbox na nákup plastových nárazníků


Karanténa barevnými pruhy

Tak jsme dokončili stavbu jednoduché pískoviště s jejich rukou. Možná jste se zlepší tento design, aby to jiný tvar a velikost, nastavit nad ním všechny obvyklé „houby“, experiment! Nebo snad máte originální nápad vytvořit netradiční pískoviště s rukama od materiálu na dosah ruky? Podělte se s námi))

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Přehled dětských pokojů od restoraion hardwarePřehled dětských pokojů od restoraion hardware
Jak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzyJak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzy
Vnuci - květy života, nebo jak se dělá hřištěVnuci - květy života, nebo jak se dělá hřiště
Dětské pískoviště s rukamaDětské pískoviště s rukama
Dětské hřiště s jeho vlastními rukamaDětské hřiště s jeho vlastními rukama
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
Pískoviště vlastníma rukamaPískoviště vlastníma rukama
8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi
Vzlet na hřištiVzlet na hřišti
Co s dítětem v zemi?Co s dítětem v zemi?
» » » Jak se staví dětské pískoviště s rukama?
© 2022 che.prosadguru.com