che.prosadguru.com

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Jak začít stavbu dětských hřišť? S myšlenkou, samozřejmě! A tato myšlenka je, jak víme, nechoďte sami. Musí být provázena: znalosti, pracovitost, čas a trochu peněz (závisí na „chuť k jídlu“ myšlenky). A pro vaše nejmenší truckeři tak touží přijít s něčím takových věcí - od toho, co děti mají již zachycuje ducha! A (natož čestný) nám umožní kontaktovat vás klidně jít o jejich podnikání, zatímco děti hrají sami sebe. V případě, že myšlenka má být postaveno hřiště v zemi, vlastníma rukama, získal tvar, podívejte se na tento článek - možná něco bude mít duševní vědomí.

Dětské hřiště


Vzpomeňte si na nejdůležitější pravidlo: dětské hřiště by mělo být v první řadě, v bezpečí. „Exclusive“ ve formě dnes tak populární barvy barevného skla pro návrh krajinářské architektury, hluboké jezírko s „zlaté“ ryba nebo ozdobných elektrických žárovek, který se nachází v dosahu dětí, není dovoleno. Vytvořit stránky směrem od pichlavý keře, skleníky a hospodářská stavení, je umístěn tak, že část z nich na několik hodin denně jít do stínu, protože slunce vždy špatné děti. Navíc pamatujte: Ať zabývá náš chadushki, měly by být vždy před vašima očima, takže místo, kde se usadí hřiště s jeho vlastními rukama, zvolte tuto možnost, je dobré vidět děti - například před oknem, a ne někde „na galorke „zahrada.

Kde začít vytvoření dětského hřiště s vlastníma rukama?


Nejprve nakreslete část dětského plánu rozložení. Zde je ukázka několik nápadů - skici a kresby dětského grounds- to může být, že je to užitečné.

Plán na dětském hřišti 1

Plán na hřišti 2

Plán na hřišti 3

Zde je několik nápadů - jak může existovat i dětské hřiště s jeho vlastními rukama fotografii ukáže ještě jasněji:

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Sekce dětské u chaty

Jako „sportovního areálu“ pro ty nejmenší, se obrátil na pohádkové postavy starých kulatiny, klíny, penochki a pro děti může být starší než 6 let, je instalován na místě turnichok, basketbalové obruče a další sportovní vybavení. Pro „malyshovskoy cyklistiky“ Vezměme uzavřenou cestu a trasu skrz celé ploše. V diagramu na stupnici zobrazí všechny objekty budoucích staveb.

Něco málo o bezpečnosti

1. Přední a zadní houpačka, musíte počkat alespoň 2 m volného prostoru.
2. „Amusement Park“ pro děti je lepší uzavřít měkkou trávu (trávník, syntetický povrch, a tak dále). Děti se pohybují hodně a často padají, takže je vhodné, aby byly chráněny před možným zraněním.

VIDEO: dětské hřiště s vlastníma rukama

3. Všechny vložky platformy (podpora skluzavky, houpačky, rodinných domů a dalších staveb) Zvýšení není menší než 0,5 m do země a pořádně posílit (vybetonován, připojit kov „o berlích“ - můžete použít jakékoliv spolehlivé metody).

4. Každý dřevěné detail hřiště by mělo být pečlivě brousit a potažené vytrvalý barvy nebo laku.

5. Rozměry zařízení pro děti (houpačky, skluzavky, pískoviště a další) zvážit, přiměřená věku svého dítěte. Například pro dítě od 2 do 5 let velikosti sandbox je 1,7 x 1,7 m, skluzavky a houpačky - až 1,5 m pro děti mladšího školního věku dělat výška vlasu je obvykle 2,5 až 3,5 m, a houpačka. - 2,5 m.

Ať už fantazie může ztělesnit, výstavbu dětských hřišť, aby vaše ruce, můžete se neobejde bez houpání zařízení, pískoviště, skluzavky, dětský domeček, nebo v kabině. To vyžadovalo atributy každého místa pro děti. Doufám, že tam bylo místo pro ně ve svém plánu?

Houpačka pro děti

Zde postavil vlastníma rukama taková houpačka?

Swing ruce
Jejich výška. - 3,5 m Toto řešení vyžaduje značné posílení podpory - pohřbít je v zemi na úrovni 0,5 - 0,7 m, a naplňte ji betonem. Pro použití nosných prvků kyvné tyče (6 kusů) o nejméně 5 x 5 cm. Na začátku práce táhnout šroub-ozubnice na obou stranách proudu. Dostanete dva silné opory- napojit je na horní liště. Hnízda sloučenina podle předem připravit (viz obr.). Boční schodiště může dobře sloužit nejen pro zachování švihu, ale i pro starší děti hrát, takže je snadné na širokých schodech v krocích po 20-25 cm.

pískoviště

Nejjednodušší sandbox bude dělat, například, jako na tomto obrázku:

pískoviště
Jak se staví pískoviště s rukama, řekl jsem V předchozím článku, takže nyní jen krátce projít hlavní body. Postavený na místě pískoviště odstranění nečistot na 25-30 cm, dělá dobře ve středu a dolní usnul vypouštěcí materiál (můžete použít štěrk nebo drcený kámen). Stavební karanténě znázorněno na fotografii, trvá 10 tlustý (o tloušťce 2 cm), deska 1,8 m dlouhá.

Každý okraj pískoviště půjde na dvou deskách. Jsou stanoveny jednoduše: hrany jsou řezány štěrbin (jak je znázorněno), a pro upevnění struktury na koncích pískoviště nastavených tyčí zbývající dvě desky 30 cm jsou připojeny k okraji pískoviště vodorovně - to bude pohodlné lavice pro děti, a může být, kamna pro. „bahno koláče“, bojiště nebo zimních zahrad - v závislosti na představivost vašeho dítěte)) zbarvení v jasných barvách. Všechno! - pískoviště připraven.

kopec

Asi nikdo hřiště s jeho vlastními rukama v zemi se neobejde bez pohodlnou snímku. Například takto:

kopechill 1
Všimněte si, že většina jejich bezpečné dětská skluzavka není tak jednoduché. Zde je nutné vzít v úvahu mnoho nuancí: pečlivě písek povrch dobře posílit podporu, poskytují silné zábradlí a nárazníky. Proto se všichni radí totéž koupit tovární kopec - dobré, výběr jejich in-store obrovský! A pokud máte stále se rozhodl postavit hromadu svých rukou, protože je lepší si koupit ready-made svahu, například takto:
Rampa pro dětské skluzavky přímých
Rampa pro dětské skluzavky přímých

Nebo toto:
Rampa pro dětské skluzavky šroub
Rampa pro dětské skluzavky šroub

lóže

Děti často chtěl být sám, takže hřiště s jeho vlastními rukama dát dobrý nápad doplnit malý domek, a to i velmi mladé. Například, jako na této fotografii:

Dětský dům dát

Nebo toto:

dětský domek

A stavět takové domy jsou poměrně jednoduché. Rámec pro ně, aby se podobným kostry stánků - podobné návrhy lze koupit ready-made, krásně do pochvy, aby se okna a dveře ... To je vše, okouzlující chaty a dům pro dětských tajemství je připraven! Jak se staví více masivního dřeva dětský domeček, přečtěte si článek „dům Dětské vlastníma rukama.“

vody

Děti milují stříkající do vody a nechat lodě, takže při plánování jakékoliv hřiště s jeho vlastními rukama, zvažte místo pro mini-rybník! Ať je to jednoduché: zakotven v zemi sloužil starou vanu století, po kartáčování její vozidlo od rzi a dusil kanalizace.

Vykopat díru správnou velikost a „utopii“ a koupel v cementu nebo betonu. Dej stavbu suchých 3-4 dnů, pak to může být bezpečně naplní vodou. On „Berezhko“ aby nízká zdiva. Kameny Používejte pouze kulaté, bez ostrého kraov- jim mohou malovat s jasnými barvami.

Děti rybník lázně

Zadekoriruyte nebo mini-rybník svým vlastním způsobem: dlaždice, desky, překližky, zeleň. Ale v každém případě, nezapomeňte upravit vodu v provizorní rybníka jednou za dva týdny.

Několik zajímavých nápadů pro navrhování dětského hřiště v zemi

Podívejte se, jak zajímavé mohou být zdobené dětské hřiště s jeho vlastními rukama, což může být roztomilé řemesla, jak to udělat ze šrotu materiálů:

Video: Dětské hřiště v zemi, vlastníma rukama / venkovní hřiště pro děti

ptactvo
Hřiště usadili Firebird

kůň
Kůň, tahání klumbochki WHO)

květinový
Cute man-květinový

Stroj je vyroben ze dřeva
Jsem jako táta - autem!

Samozřejmě, že nemusíte obtěžovat s výstavbou dětského hřiště s jeho vlastními rukama, a se připravit. Ale na rozdíl od peněz, které, samozřejmě, ne líto toho kluka, chci dát prostor pro jejich vlastní kreativitu. A děti budou mít zájem podílet se na této vzrušující podnikání)) a někdy jsou tyto získané z improvizované fantasy dovolenou materiálů, které prostě budete divit! 

Možná máte nějaké nápady na krásným designem na dětské hřiště s vlastníma rukama?

Zde jsou některé zajímavé články o dětském hřišti a zázemí pro děti v zemi, vlastníma rukama:

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Vnuci - květy života, nebo jak se dělá hřištěVnuci - květy života, nebo jak se dělá hřiště
Jak se staví dětské pískoviště s rukama?Jak se staví dětské pískoviště s rukama?
Myšlenka pro zahradní cestyMyšlenka pro zahradní cesty
Dětské hřiště s jeho vlastními rukamaDětské hřiště s jeho vlastními rukama
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!
8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi
Řezané topolŘezané topol
Dětské hřiště v zahraděDětské hřiště v zahradě
Hry v souladu s přírodouHry v souladu s přírodou
» » » Dětské hřiště s jeho vlastními rukama
© 2022 che.prosadguru.com