che.prosadguru.com

Typy trávníku

obyčejný trávník

obyčejný trávník


obyčejný trávník Má husté pokrytí půdy, s povinné přidávání směsí odolných vůči pošlapání. Na něm si můžete projít, jeho povrch se rychle obnoví. Jedná se o standardní typ trávníku používané v krajinářská architektura, je možné použít směsí stínech a světlech. Jedinou nevýhodou takového trávníku - efekt dekorativní nebude během prvních několika týdnů, a dokonce i měsíce. Ale to všechno je kompenzován dlouhověkostí a životaschopnosti rostlin osetých.

luční To vyžaduje pečlivou přípravu půdy. Někdy krásné trávníky se získávají pravidelné kosení trávy na existujícím místě. Po několika měsících se druhové složení luční trávník se mění a stále více obilovin. Velmi často louka trávníky se skládají z planě rostoucích rostlin přizpůsobit místním podmínkám trávy, ale s dalším výsevem některých jiných druhů. Nejčastěji louce Trávy na trávníky se nasadí tři - pět druhů.


Ground trávník umístěný v přední části parku a okolí. Takový trávník by měl být především kvalitní, sametový, stejnou barvu, a to i bez útoků, mají silný, zavřené, nízké byliny. Zaseto parter trávník, obvykle Trávy s malými, nabídkových listů, většinou umístěných v dolní části pouzdra, a rychle roste po posekání. Střižní trávník je povinná zázemí pro růže a mnoho dalších kvetoucích rostlin.

Video: Druhy hodnocení kvality trávník trávník. Tipy a tajemství. problém 6

Vytváření dobrého parteru trávníku vyžaduje hodně pozornosti a práci. Trávník, především plní dekorativní funkci a chůzi na něm je nežádoucí. V našich klimatických podmínkách je velmi obtížné vytvořit takový trávník, protože to vyžaduje časté a nízké sečení, a v podmínkách odlišných od teplé a vlhké klima Anglie, plné obnovení trávníky nemožné.

maurská trávník Je vytvořen z vytrvalé trávy a krásných kvetoucích letniček. Takový trávník představuje zúčtovacího Lawn, kvetoucí v létě. Maurská trávník na břehu často vytvářejí umělé rybníky, v místech, v blízkosti přírody.
Sortiment kvetoucích rostlin by měl sestávat z nízkých letniček, výška 30-40 cm používají byliny, jako jsou :. Campion, červené a modré lnu, roční mák, chrpy, Clark, výroční Delphinium, Dianthus chinensis, Eschscholzia, gypsophila, Iberis, Nigella, měsíčku roční chryzantéma, bezlistenná, červený jetel, pomněnka sedmikráska louka.

Umělé trávníky - nejrychlejší způsob, jak hotový trávník. Lawn travní semena jsou osety v obsahu živin v půdě na tenké vrstvě nanesené na plátna pytloviny. Narostlé tráva se rozřeže na čtverce, a před přepravou válcované do zkumavek. Na místě juta s trávou se rozprostře na připravený zemi čtverce pevně namontováno na sebe a bavit se sledováním. Turf používá k rychlému pokrytí pozemní trávník, úplné vrůstání se vyskytuje v průběhu sezóny.

Trávník není náročná na péči, ale tato metoda má mnoho nevýhod. Za prvé, život trávníku nižšího než trávník získá pokovování. Při pokládání takové trávník je nezbytné k zajištění totožnosti horní vrstvě připravené půdy a drnu půdy. A co je nejdůležitější, můžete neváhejte s hotového palubě trávníku, protože termín svého života v rolích v horkém počasí 6-8 hodin až 5 dnů v chladné a vlhké.

Elitní sportovní turf použit na fotbalových hřišť a dětských hřišť všude tam, kde je těžký náklad na zemi. Lawn sod má vysokou mechanickou pevnost.
elite trávník

Video: Vytvoření trávník

elite trávník

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Historie trávníkuHistorie trávníku
Agrostis capillarisAgrostis capillaris
Trávy na trávníky - klady a záporyTrávy na trávníky - klady a zápory
Maurská trávník příjemná vůně kvetoucích lukMaurská trávník příjemná vůně kvetoucích luk
Travní směs pro trávníkyTravní směs pro trávníky
Pozemní a maurské trávníkyPozemní a maurské trávníky
Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?
Proč žlutý trávník po sekáníProč žlutý trávník po sekání
Lawn zelený koberec ve vaší oblastiLawn zelený koberec ve vaší oblasti
Když se hnojí trávník po zimě?Když se hnojí trávník po zimě?
© 2022 che.prosadguru.com