che.prosadguru.com

Travní směs pro trávníky

Video: Lawn POWERSEED 1kg

trávník

Chcete-li vytvořit krásný trávník s pevnou drnu je lepší použít směs semen. S rozdíly v rychlosti růstu, dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, obiloviny doplňovat a podporovat se navzájem.

Smíšené porosty jsou méně postiženy přírodními pohromami a lépe snášejí sucho v létě nebo v zimě bez sněhu. Kombinace v různých poměrech hlavní trávníky a další, jsou travní směsi, optimální pro každý jednotlivý případ.

Obtíže mohou nastat při přípravě směsi pro konkrétní část s půdními podmínkami nebo nedostatečného osvětlení. V takové situaci je lepší věřit odborníkům a koupit ready-mix vytvořené s těmito funkcemi.

Většina výrobců klasifikovat své produkty do místa určení, typu půdy, klimatické podmínky a konkrétní aplikaci. Zpravidla nápis na obalu odpovídá klasifikaci a pomáhá určit volbu. Jména jako sportovní trávník, Ground tráva, trávník stíny hovoří samy za sebe.
Ale jsou tu travní směsi, které jsou jména podplatil příslibem snadnou údržbou (trávník pro líné) nebo jedinečné destinace (Dětské trávníku). V takových případech, tak jak nebýt zklamán při výběru, je lepší zaměřit se na typy a poměr obilovin obsažených v jejich složení. Chcete-li to provést, je nutné, aby zásobili předem postýlce s latinských názvů hlavního trávníku trávy.

Kromě směsi trávník trávy v tradičním slova smyslu, si můžete zakoupit různé směsi pro vytvoření trávníku. Často obsahují jetel plazivý a sedmikrásky, dávat trávníku jedinečný půvab a kouzlo.

A pokud mluvíme o maurská trávník, tráva obsahují 10-15 druhů ročních kvetoucích rostlin, vybraných s ohledem na období květu.

Při nákupu semen, vždy věnovat pozornost informacím na obalu. Na rozdíl od názvu, musí to být uvedeno druhové složení směsi v procentech a datum sklizně.

Semena obilovin poměrně rychle ztrácejí svou klíčivost, takže je nejlepší nešířit směsi uložené na dobu delší než dva roky.

Video: Lawn v zemi, vlastníma rukama. Pět druhů trávníků

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Vlastnosti trávník trávyVlastnosti trávník trávy
Jaký lepší válec trávník nebo výsadbu?Jaký lepší válec trávník nebo výsadbu?
Krásný trávník vlastníma rukama výsadbu trávníkKrásný trávník vlastníma rukama výsadbu trávník
Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?
Typy trávníkuTypy trávníku
Jaké nástroje jsou potřebné pro trávník?Jaké nástroje jsou potřebné pro trávník?
Historie trávníkuHistorie trávníku
Jílek vytrvalý, popis, označení, stupněJílek vytrvalý, popis, označení, stupně
„Maurská trávník“ vyrasit snadné„Maurská trávník“ vyrasit snadné
Lawn zelený koberec ve vaší oblastiLawn zelený koberec ve vaší oblasti
» » » Travní směs pro trávníky
© 2022 che.prosadguru.com