che.prosadguru.com

Trávy na trávníky - klady a zápory

trávník

Už jste se rozhodli, co chcete trávník? Pak už stačí jen zvolit způsob všeho - tradiční, nasazenou nebo připraven, roll.

Na trávníku spokojeni s jejich vzhledem a sloužila po dlouhou dobu, je důležité vybrat ty správné bylinky obsažené v něm. Především by mělo být mrazovzdorné vytrvalá tráva, vytvoření pevného a dekorativní trávník. Měly by se neměli bát pravidelné kosení a mají vysokou hustotu výhonků. Nejvíce ze všech těchto požadavků odpovídají tří typů: červená kostřava, lipnice luční a Agrostis capillaris. Kromě toho se může tvořit více dceřiných keře, trávníky, která poskytuje dlouhověkost. Právě tyto byliny jsou základem většiny směsí. Ale, bohužel, mají jednu nevýhodu: jsou pomalu roste a vyvíjí. Byliny zavře asi rok, a plně blbec je vytvořen na druhém nebo třetím roce po výsadbě. Z tohoto důvodu mají trpělivost.

Navzdory tomu, že hlavními sekačky trávy mají mnoho společného, ​​každý z nich má své vlastní rysy, protože věděl, že je to jednodušší, aby mix pro váš web.




červená kostřava (kostřava červená) Zůstává tmavě zelené lesklé listy, a to i v době sucha. Je dobře roste i na přímém slunci a ve stínu podmínkách. Vhodné pro trávníky různé účely.

louka-tráva (Poa pratensis) Preferuje úrodnou půdu a slunečné místa. Vytváří elastický, nejvíce odolný trávník, tak to musí obsahovat kombinaci sportovních center.

Agrostis capillaris (Agrostis tenuis) S ohledem na měkkých zářivě zelenými listy, vytváří velmi pěkný hedvábný povrchovou úpravou. Ale ... to není dostatečně odolný proti pošlapání, ale snáší časté účes. Nejvhodnější pro parteru trávníku.

V oddělené skupině může být izolován krystalů, které mají vlastnosti, nevyhnutelné určitých podmínek odstín tolerantní, moistureloving, sucho.

bluegrass Asherah (lipnice hajní) A nese polostín vzhledem k světle zelené listy vypadá dobře pod baldachýnem stromů s Průvan koruny. Je pravda, že tyto formy nejsou příliš silná parketa.

bluegrass obyčejný (Cena na požádání trivialis) a zploštěný (poa compressa) Jsou vhodné pouze pro lehké polostínu, ale tvoří hustou trávník.

bluegrass bažina (poa palustris) Snáší vlhkost vysoká půdy, eliminuje stagnující vlhkost.

jílek vytrvalý, nebo pasturable, (Lolium perenne) Má dobrý růst a vývoj, dosáhne dekorativní efekt již v roce výsevu. Negativy - nestačí mrazovzdorné.

výběžkatý pobegonosnaya (Agrostis stolonifera) Rychle roste a vytváří velmi měkký koberec green, na které je příjemné chodit. Avšak světlo stonky, aby to nevítaným hostem na trávníku s nízkým střihem.

ohnutý bílá (Agrostis alba) Je nepostradatelný ve vlhkých rašelinných půdách, ale nesnáší sucho.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?
Typy trávníkuTypy trávníku
Historie trávníkuHistorie trávníku
Agrostis capillarisAgrostis capillaris
Maurská trávník příjemná vůně kvetoucích lukMaurská trávník příjemná vůně kvetoucích luk
Travní směs pro trávníkyTravní směs pro trávníky
Hnojí trávníkHnojí trávník
Louka-trávaLouka-tráva
Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?
Když se hnojí trávník po zimě?Když se hnojí trávník po zimě?
» » » Trávy na trávníky - klady a zápory
© 2022 che.prosadguru.com