che.prosadguru.com

Dětské pískoviště s rukama

Video: DIY SANbox

Dětské pískoviště s rukama

Jedním z nejoblíbenějších míst pro děti hry pro mnoho generací bylo a zůstává pískoviště. Pokud táta o víkendech, aby to pohádkové město vlastníma rukama - batole bude jistě přijde k úplnému potěšení.

Kdo z dospělého pamatuje laskavě čas strávený v oblíbené pískovišti? Po prvních opravdových přátel jsme se tam setkali. Tam byly také horké bitvy pro odběr písku měst, které spolehlivě protichůdný útok útočníků. A kdo může zapomenout na radost z vítězství, dobývat nové země a jejich připojení k jeho království?

Bohužel, pískoviště jsou často příliš malé pro děti. A pokud budete hrát spolu, musíme se dostat ven z ogradku, což samozřejmě kazí všechny zábavné hry. Pokud ve vaší zahradě bude místem pro izolovaného prostoru 3 3 m, lze díky provedení v životě našich myšlenek, aby královský dar Little Ones!
Tento proces je velmi jednoduchá konstrukce na pískovišti. Pro jeho výrobu potřebovat pouze dřevěné desky, tyče, věšáky, malé množství připraveného roztoku a film k přehradě. Po pískoviště kontury přesně definovány, je třeba, aby se odstranilo malé množství půdy. Později toto místo je naplněn speciálním rafinovaného písku. Jako základ použijte materiál „pro dospělé“. Například, když dáte na dno pískoviště dlaždice, pak to bude jednodušší změnit písek.

Video: Dětské pískoviště s rukama - Budování pískoviště pro děti

Dětské písečníky

Hrát se svými přáteli - dvojí potěšení

Hotové zakoupit pískoviště jsou obvykle obdélníkový, který se skládá ze čtyř stočeny dřevěných prken struktury namontováno na trávníku a naplněný pískem. V tomto provedení je vyložil předtím určité množství šarže a teprve poté, co je to místo, pokrytá pískem. Pokud budete pracovat sám, to bude trvat půl dne, je-li s přáteli, pak snad řídit několik hodin. Vyhloubená půda může být nalita do středu pískoviště, postavený tam květinový, který byl později zasít trávu a rostlin květiny. Chcete-li usnout písku nad zemí, potom vytáhnout zevnitř sandbox filmu přehrad, že písek není úniku ven a dřevěné prvky, zda nedošlo v průběhu času.

Dreamland trvá jen 10 m2. Tato oblast by byla dostatečná pro výstavbu pískoviště. V tomto případě se zaoblenými obrysy může být nepravidelný tvar.

Písek v dětském pískovišti vyžaduje pečlivou péči

Písek v dětském pískovišti je třeba omýt, prosít. Musí také splňovat základní hygienické normy, tedy vhodná pro dětské použití. Dobrých písek dětské pískoviště tvárné a neobsahuje prach a podobně extrahované z hlubších vrstev může být. Nicméně, dokonce certifikovaný písek pro dětské pískovišť vyžaduje pečlivou údržbu.

Video: Dětské pískoviště s rukama nad hlavou. Nápady pro dětské hřiště

Dětské písečníky

Prevence ochrany před znečištěním

  • Sandbox by neměly být umístěny pod stromy nebo v blízkosti křoví, jinak to bude klesat spadané listí.
  • Psi a kočky by neměly mít možnost využít pískoviště jako záchod. Protože jinak děti mohou být infikovány červy.

čištění

  • musí být odstraněn z karantény pomocí čela spadané listí a tlusté tělo (např kameny).
  • Jednou za rok, alespoň jednou za dva roky, je nutné zcela změnit celý písek v dětském pískovišti.

budova sandbox

  1. Před zahájením výstavby pískoviště, kreslit na kus papíru rozvržení plánu. Na zemi za kabel mezi označení zaražen do země kolíky podél obrysu pískoviště přidáním obvod 25 cm.
  2. Double loop umožňuje zabezpečit napjatou šňůru. K tomu je každý kolík kladivem hřebík.
  3. Zaoblenými obrysy v izolovaném prostoru stanoven tento postup. Zpočátku zatlouct kolík ve středu kruhu, a pak svázat řetězec na něm - bude sloužit jako poloměr na druhý konec provázku kravatu pytel písku, s řezem do jednoho z rohů otvoru.
  4. Všechny ostatní obvody mohou být vypracovány stejným způsobem - pomocí pytlů s pískem.
  5. Podél označení řetězec je nejprve nutné nastínit pískoviště s pomocí rýč (lopata), a pak vytáhněte půdu kopáním „jámu“ tak hluboko, jak budete chtít později ji naplní pískem.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Pískoviště pro dítě ve svém webu zemiPískoviště pro dítě ve svém webu zemi
Jak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzyJak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzy
Jak vyrobit sandboxJak vyrobit sandbox
Vnuci - květy života, nebo jak se dělá hřištěVnuci - květy života, nebo jak se dělá hřiště
Jak se staví dětské pískoviště s rukama?Jak se staví dětské pískoviště s rukama?
Dětské hřiště s jeho vlastními rukamaDětské hřiště s jeho vlastními rukama
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
Pískoviště vlastníma rukamaPískoviště vlastníma rukama
8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi
Co s dítětem v zemi?Co s dítětem v zemi?
» » » Dětské pískoviště s rukama
© 2022 che.prosadguru.com