che.prosadguru.com

Volba trávy trávníku

Volba trávy trávníku

Video: Výběr a nákup trávy trávník

Pro ty, kteří chtějí vytvořit trávník na svých stránkách sami, nezapomeňte vzít vážně výběr trávník travního osiva. V jejich výběru je třeba vzít v úvahu:

  • klimatické podmínky území;
  • půdní podmínky;
  • osvětlení.

Video: Jak vybrat strunová sekačka

Kromě toho je třeba určit další účel trávníku. Možná to bude půda trávník, možná i fotbalové hřiště, a možná jen zelený trávník. Je také důležité vzít v úvahu potenciál pro další péči.
K dnešnímu dni, výrobci této společnosti nabízejí širokou škálu osiva trávníku, ale, bohužel, nelze vždy učinit správné rozhodnutí. Vyvarovat se chyb při koupi, upozorňujeme, že na obalu se semeny musí existovat informace o složení a procento rostlin. Po podrobném přezkoumání, můžete si vybrat. Mezi nejčastější osiva pro okrasné trávník - kostřavy a Kentucky bluegrass.

červená kostřavačervená kostřava - Dlouhodobé obilovin nejprostších, které mají širokou škálu barev - od světle zelené až jasně zelené. Snáší stříhání v případě, že rostlina není prořezávají pod 2,5-3 cm. Udržuje tmavě zelenou barvu listů, a to i v období sucha. Snáší chlad a nevyžaduje žádnou zvláštní péči v zimním období. Vysoká odolnost vůči chorobám. Kostřava se nejlépe hodí k vytvoření dekorativní trávník v nestabilních podmínkách.

louka-trávalouka-tráva - nízká trvalka rhizomatous grass-Bush. Pro dobrý růst potřebuje úrodnou půdu pro udržení průměrné vlhkosti. Tato bylina je snadné tolerovat výkyvy teplot, a proto může vydržet i ty kruté zimy. Je nezbytné vytvořit sportovní trávník kvůli pošlapání vysokou odolnost, trvanlivost a vysoce kvalitní zelený hustý růst trávy. Jako součást směsí pro sportovní lipnice trávníky by neměla být nižší než 40%.

Paygras dlouhýchDalší populární mix - jílek vytrvalý, což je jeden z nejrychleji rostoucích odvětví obilovin. On toleruje sečení, ale má vysokou zimní otužilost, odolnost vůči dupání rychle a není vhodné pro stinných místech. Nejčastěji se používá k vytvoření louku a parteru trávníků. Klimatické podmínky naší země nepodporuje růst této rostliny, aby se část směsi Jílek vytrvalý by neměla být vyšší než 20-25%.

Také v trávníku travní směsi mohou být přítomny ovce kostřavy. Tato rostlina je obilovina s nízkou přítomností většího počtu úzkých listů těsně vedle sebe. Roste poměrně pomalu, ale má několik významných výhod: odolnost proti suchu, trvanlivost a odolnost vůči pošlapání. Ovce kostřava je základní složkou směsi k vytvoření jednoduché a lučních trávníků v aridních oblastech.

K jednomu z nejcennějších bylin odkazuje ohnutý tenký a ohnutou pobegonosnaya. Podměrečné vytrvalá tráva, která vyžaduje úrodnou a bohatou zálivku, tak se odkazuje na zimní vytrvalosti. Výběžkatý roste pomaleji, a začíná a končí dříve, než ostatní rostou trávník trávy. Tolerovat stínování a odolný vůči sekání, ale dupání během média a pomalu roste. Skvělé pro tvorbu trávníků pro relaxaci, obyčejné trávníky a sportovní hřiště. Ceněn pro svou jemnost a citlivost trávy a krásné dekorativní efekt.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Maurská trávníkMaurská trávník
Krásný trávník vlastníma rukama výsadbu trávníkKrásný trávník vlastníma rukama výsadbu trávník
Secí stroj trávník od levných až drahéSecí stroj trávník od levných až drahé
Řekni mi něco o květ trávník sluncem postříkání!Řekni mi něco o květ trávník sluncem postříkání!
Trávy na trávníky - klady a záporyTrávy na trávníky - klady a zápory
Travní směs pro trávníkyTravní směs pro trávníky
Výsadba semena trávníku a sekání trávy trávníkVýsadba semena trávníku a sekání trávy trávník
Jak vysoká by měla sekat trávník?Jak vysoká by měla sekat trávník?
Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?
Proč žlutý trávník po sekáníProč žlutý trávník po sekání
» » » Volba trávy trávníku
© 2022 che.prosadguru.com