che.prosadguru.com

Instalace a příprava na zimní trávníku

Vytvořit trávníku s rukama na území místa země může být pár dní. A pokud přidáte pár reprezentativně květinových záhonů, živých plotů, prostorná pergola s grilem, zahradní bude jiskřit s novými barvami. výsadba levandule a vytvoření růžence - několik zajímavých aspektů realizovat. Na pozadí zelené oni upravovaná sousední pole bude vypadat skvěle.

trávník vlastníma rukama

šlechtěný trávník

Lawn v zemi neztratil svůj dekorativní efekt, je nutné zvolit správnou roli pro balení, zarovnat místo včas provést účes a nezapomeňte o přípravě na zimu. Navzdory těmto složitých prací, valit snadnější možnost vybavit zbytek, a navíc má celý seznam výhod:

 1. Dekorativní efekt je dosažen rychle, bez námahy a není zapotřebí čas na to.
 2. Rolls přes vhodně vybraných druhů bylin a vlastností přípravku, odolný proti mrazu, nedostatek vláhy v období sucha.
 3. Plevele nebude růst po dobu nejméně 2 let, ale je bezpečně chrání koberec před položením ošetřené půdy se speciální směsi.
 4. K dispozici, kterým se trávník vlastníma rukama po sněhu až do pozdního podzimu.
 5. Po práci na jemné dokončeného povrchu, můžete ihned chodit, ale jen za suchého počasí.

Video: Pokládka turf Kyjev je příklad trávníku společnosti&na

trávník zařízení není nijak zvlášť těžké, ale je důležité vybrat správný druh trávy pro web. Volba závisí nejen na klimatických podmínkách, ale také od toho, na kterém místě bude mít trávník. Pro dobře osvětlených prostorách a rozsáhlých oblastech velkých bluegrass bez příměsí dalších bylin. Pro stínované a částečně zastíněných místech racionálních nákupních rolí bluegrass ve výši 5% a různého stupně kostřavy, které nejsou tak tolerantní osvětlení. V případě, že oblast bude usadit na začátku podzimu bude blížit smotky trávy ve výši 5%, a bluegrass. Tyto trávníky potřebují dobré osvětlení a zálivku. Charakteristická kontrast - světlé a nasycený zelené barvy.

Pro zamokřené přesušené půdy je třeba získat stabilní bylinné směsi, které obsahují množství Kentucky luční a kostřava 85% (15%). Kvalitativní válce by měla být založena na pevné látky a ze síťoviny vrstvu trávníku, a to především jejich výrobě v tloušťce 20-25 mm a délce, která není větší než 2 m.

Video: Lawn. Round gazon.Ukladka trávník. , Jak položit trávník. ready gazon.zeleny trávník
Tahová stohování technologie

příprava staveniště začíná s velkou očistu, vytrhávání pařezů, nivelační. Pokud je to možné, vytvořit mírný sklon od středu k okrajům, aby se zabránilo zaplavovat jednotlivé stránky. Pro uspořádání horní vrstvy půdy odvodnění se odstraní a vzniklá prohlubeň se umístí vrstva jemného písku výška 10-15 cm a písku (to může být nahrazen geotextilie).

Pro regulaci plevelů lze použít chemikálie „Reglon‚nebo‘paraquat‘. Před zasypání úrodné půdy všechny vrstvy pečlivě zhutněné kluziště. Pokud kontrola plevelů použita jedy, stohování válců může být provedeno pouze po dobu 2-3 týdnů.

7-10 dní před plánovaným práci je doporučeno, aby se organické hnojivo.

Jak položit trávník a kdy? Nejlepší čas roku pro podlahy se považuje klesat, když je půda dobře krmena vlhkost a má teplotu + 7-10 ° C Za takových podmínek, tráva rychle zakořenit. Rolls, když je podlaha vyválí pouze v přímém směru, nemohou být započítány budou všechny hrboly jsou řez s ostrým nožem. Zbývající plodina může být umístěn ve středu další sérii, ale s hranou. Všechny pás zahalena střídavým způsobem, po povrchu stlačení deska s rukojetí. V přítomnosti dutin páskou výtah a nalijte ji pod zem. Přesun doporučuje zastřešených desek travních pásů se neposune.

kterým turf

Proces, kterým se

Jak pečovat o váš trávník po práci? Je nezbytně nutné nalít, v nepřítomnosti deště hydratují každý den po dobu jednoho týdne, se postupně snižuje množství tekutiny zavedené. Po několika týdnech, je vhodné uspořádat první řez, pak je provedena jako růst trávy. trávníků musí obsahovat krmení. Dusík se používá na jaro, stimulovat růst zelené hmoty se provádí blíže k pádu jen potaše a fosfátových hnojiv. S nástupem podzimních dnech nebude zbytečné utrácet výsadbu narcisy, tulipány a další květiny na jarní část byla naplněna květinové delikatesy.

Postup přípravy trávníku na zimu

Dokonce i nejstabilnější mražené tráva trpí špatně. Z tohoto důvodu řádnou přípravu na zimní trávník je zodpovědný postup. Je žádoucí provádět tyto práce až do prvních mrazů v čase k udržení přitažlivosti trávníku, brání jeho zamrznutí.

Pro přípravu těchto materiálů je zapotřebí:

 • obyčejný vily-
 • gazonokosilka-
 • krmení (dle použitého stupně trávy), 100 m až 3 kg požadované udobreniy-
 • směs podseva-
 • hrábě koště k čištění povrchových
 • hadice s postřik.

První vidlice část větrání pracovat, tj. E. Udělat chaotické vpichy po obvodu do hloubky 15 cm. Zvláště důležitý proces pro trávníky s vysokou permeabilitou, jako je půda je kompaktnější. Provzdušňování umožňuje odvádět vodu do hlubších vrstev půdy, aby se zabránilo winterkilling povrch. Asi týden vzhled trávníku není nejlepší, ale to bude mít velkou zimu. Další provádí půdy hnojivo hnojení musí obsahovat draslík a fosfor, dusík se použije v minimálním množství. To umožní, aby kořenový systém vyvíjet správně a rychle.

Turf péče

Péče hotový trávník

Na povrchu se odstraní všechny odpadky, suché listí, větve, s cílem zajistit vhodné podmínky pro větrání, který odvádí přebytečnou vlhkost. Vyčistěte s převislým, koště. Pro vyhlazení Nesrovnalosti přijatelný mulčování, jeho složení je zvoleno s ohledem na druhy trav a půdních vlastností. Jílu plot hodí rašelina, písek a zahradní zeminy.

Dosévání vyžaduje, pokud je trávník ředit nebo částečně pošlapal. Nezbytné použít ty druhy, které byly použity na trávník. Je důležité, aby v souladu se všemi poměrech a důkladně promíchejte semínka až semenáčky byly homogenní. zimě trávník pokrýt vše se sněhovou pokrývkou je dokonale zachovalé z podchlazení a mrazu. Jaká opatření mohou být přijata další? Typicky, když je počasí suchý na konci podzimu Doporučuje se rozptýlí na povrchu uhličitanu vápenatého v množství 50 g na 1 m. To by mělo být provedeno po 2 týdnech tohoto díla.

Použití trávník, můžete rychle dostat pěkný a plynulý trávník, namísto čekání na semena sadba, a přistání dosáhli požadované výšky. Významu a řádné péče s obvazy komplexem a pravidelném stříhání do oblasti vždy vypadal pevné látky.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Výzva, jak se zasadit bílý jetel trávník?Výzva, jak se zasadit bílý jetel trávník?
Umělý trávník, k zamyšleníUmělý trávník, k zamyšlení
Trávy na trávníky - klady a záporyTrávy na trávníky - klady a zápory
Travní směs pro trávníkyTravní směs pro trávníky
Pozemní a maurské trávníkyPozemní a maurské trávníky
Péče o trávníkPéče o trávník
Proč žlutý trávník po sekáníProč žlutý trávník po sekání
Kolik let bude dost vysoká tráva, která nevyžaduje stříhání?Kolik let bude dost vysoká tráva, která nevyžaduje stříhání?
Směs pro trávník - což je lepší?Směs pro trávník - což je lepší?
Pěstování léčivých bylin na vašem webuPěstování léčivých bylin na vašem webu
» » » Instalace a příprava na zimní trávníku
© 2022 che.prosadguru.com