che.prosadguru.com

Jak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzy

Majitelé usedlosti uchaske často hledají odpověď na jednoduchou otázku, jak si vytvořit dětské hřiště v zemi na vlastní pěst, aby bylo pohodlné a bezpečné? Je důležité vytvořit nejen místo k hrát a rozvíjet a plně odpovídající věku a hobby dítě herním území. Všechny součásti a materiály musí být odolný, bezpečný, snadno se čistí. vědomím jak vyrobit postel s rukama, nemůžete starat o estetiku a pohodlí, dobrý čas s dětmi.

dětské hřiště s vlastníma rukama

Miniaturní pískoviště s květinovými záhony

Vyzvednout nápady na zlepšení, nesmíme zapomenout na bezpečnost. The Essential Guide na organizaci herního prostoru:

 1. Všechny návrhy jsou vyrobeny v souladu s věkovými charakteristikami dětí. Pro děti 2-5 let velikost pískoviště by měly odpovídat úrovni 1,7 * 1,7 m, výška skluzavky a houpačky nejsou spokojeni s výše 1,5 m Je-li dítě 6-8 let, tyto konstrukční parametry: výška skluzavkami a houpačkami -. 2,5 až 3,5m, pískoviště zvýšení velikosti na každé straně na 0,5 m.
 2. Všechny podporuje prohloubení v zemi na 0,5 metru nebo více. Všechny dřevěné části jsou leštěné a pokrytý barvou nebo lakem, je důležité, aby se vyloučila přítomnost ostrých rohů.
 3. Primer dim trávník nebo jakýkoli vhodný syntetický povlak. Pokud jste zvědaví, pěstování ze semen petúnií, chovné růže a pivoňky, které mohou být použity zcela design webu.
 4. Část hrací plochy by měla být skryta v polostínu. Není-li to možné, můžete si dát velký jasný deštník nebo domácí stan.

Který je umístěn na webu?

Dětské hřiště v zemi, vlastníma rukama vytvořený v každém stylistické výkonu. Vždy byste měli začít s výběrem myšlenek a míst v okolí, vypracování plánu. Ideálním místem pro ubytování - otevřený prostor kolem dvorku zeleně. Hospodářské budovy, garáže, dílny, a tak lépe umístit dál od dětí. Pro hry v noci by měly být instalovány pouliční osvětlení, musí pokrývat celý herní prostor.

Video: Nápady pro zahradu - zajímavé články z květináče

Hlavními prvky na dětském hřišti jsou:

 • lokomotiva kulatiny

  Lokomotiva kulatiny
  Plánuje uspořádání hřišť, můžete dávat pozor na výkyvy různé typy: tradiční se sídlem na řetězy nebo lana, kolotoč, houpačky a mnoho dalšího. Výkyvy mohou vybírat své vlastní rukou nebo koupit ready-made. V prodeji jsou různé varianty konstrukce bezpečných materiálů. Doporučuje se připravit, protože jsou odolné, nepotřebují neustálou údržbu a malování. Pro montáž je důležité zvolit správné místo, s přihlédnutím k amplitudu kmitů a bezpečnosti. Minimální vzdálenost od stávajících herních prvků - 2 m Pro starší děti, můžete navíc dát výklopného Lehátka s ochranou před jasným sluncem.. Takový vhodné místo mají zálibu nejen na studenty, ale i jeho rodiče.

 • Herní vozidla v podobě strojů, rakety a letadla jsou vždy prioritou u dětí. Mohou sestavit sami z šrotu materiálů nebo kupovat, instalovat kdekoliv platformu, která je vybavena lavičkami, zajímavý světlo.
 • Dětské domky - oblíbené místo děti hrají, které si můžete sjednat celou řadu tvarů a velikostí. Pre je lépe objasnit dítě, jaký druh domu se chtěl dostat dárek. Budovy mohou být víla, uspořádané v korunách stromů, zámek na noze nebo v kabině, zajímavé varianty s diapozitivy a žebříky. Sbírat design může zbývajícího materiálu po opravě, dostanete cenově dostupné, praktické a krásné.
 • Pískoviště - základním atributem her pro děti, to může být provedeno s otevřeným a pohodlné útočiště. dřevěné desky, který se používá pro výrobu pneumatik, viděl řezané kulatiny nebo pařezy. Můžete si koupit ready-made konstrukce a naplňte ji s prosátou pískem. Proveďte hřiště s jeho vlastními rukama a každý může, master classes můžete vidět ve videu.

Video: Letní dětský domeček - zajímavá myšlenka

 • Na stránkách v zemi, vlastníma rukama v letním období může být vybaven bazénem malým dětským. Není nutné vykopat díru pro něj a vybavit drahé design pro děti roztomilý je v pořádku a v bezpečí nafukovací bazén.
 • Hrací plocha může být vybaven velkým množstvím sportovního vybavení, které budou zajímavé pro děti všech věkových kategorií. Mounted žebřík, žebřiny, basketbal kruh, vodorovné pruhy. Vedle příslušné skořápky hře bude vypadat postele vyrobené z pneumatik ve tvaru želvy, králík, medvěd nebo dráček.

Provedení prken pískovišť

Sandbox je postaven vlastníma rukama, a to nejen dřevo, ale i jakýchkoli materiálů na dosah ruky. Výhodnější vypadat v podobě modelu lodi s volantem, světlé kraba nebo draka. Chcete-li vytvořit jednoduchou dřevěnou konstrukci bude vyžadováno:

 • 4 Čelní deska 2 m každý,
 • šrouby,
 • pila,
 • impregnace dřeva a jasnými barvami.

První deska je třeba přebrousit, vybírat je z čtverec nebo obdélník, upevněný pomocí šroubů. Chcete-li chránit dřevo před vlhkostí a hmyzu, se doporučuje předem napuštěné antiseptikum. Ready pískoviště může být maloval v různých barvách, můžete kreslit nějaké vzory či fantastický charakter. Čas pro montáž trvá jen 40 minut. Příprava písku by měla být věnována maximální pozornost, stejně jako bezpečnost celé konstrukce. Písek by měl mít pokuty, musí být prosetou k odstranění velkých inkluzí a nečistot.

Master class na stavebních konstrukcích lze vidět ve videu.

Jak vytvořit svůj vlastní ruce pískoviště s baldachýnem? Báze může být, stejně jako v prvním provedení, je konstrukce doplněna pouze silné podpěry, spojené dřevěné lamely. To se provádí tak, že tvoří malou rampu (na dešťovou vodu se bude valit ven na pískovišti), pak horní vytáhl trvanlivý stan.

Trvá velmi málo představivosti, odpadní materiály a volného času se objeví atraktivní hřiště v zemi. Jakákoliv budova, vyrobené s láskou, děti budou mít jen radost, takže bez obav pustit do práce!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Děti v zemi dělat na zahradě?Děti v zemi dělat na zahradě?
Dětský prostor v zemiDětský prostor v zemi
Vnuci - květy života, nebo jak se dělá hřištěVnuci - květy života, nebo jak se dělá hřiště
Jak se staví dětské pískoviště s rukama?Jak se staví dětské pískoviště s rukama?
Dětské pískoviště s rukamaDětské pískoviště s rukama
Dětské hřiště s jeho vlastními rukamaDětské hřiště s jeho vlastními rukama
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!
Pískoviště vlastníma rukamaPískoviště vlastníma rukama
8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi
» » » Jak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzy
© 2022 che.prosadguru.com