che.prosadguru.com

Lawn a jeho funkce:, kterým se s rukama v zemi

Jak udělat trávník v zemi svýma rukama bez chyb? Vytvoření zelený trávník je snazší, pokud víte, kde začít. není vyžadováno speciální vybavení a znalosti, ale estetika dobře udržovaných trávnících není nouze. Jakékoli letní rezidentní pod silou vlastní vytvořit hladký a atraktivní stránky s smaragd, pěkně zdobené trávu. Může být doplněn zahradních květin. Jaro bude vypadat skvěle šafrán - Flower s trpělivostí a zchladit jemné plátky, tam je místo pro Phlox, kosatce, pivoňky.

Mnoho společností specializující se na produkty pro dvorku krajiny, nabízejí různé druhy pojištění, která umožňuje v nejkratším možném čase dostat úžasnou krásu trávníku s minimálními náklady. Jak si vybrat trávník a jaké jsou takové pokrytí? Existují nějaké zvláštní požadavky na trávník zařízení, jak se správně starat o to? Jsou to právě tyto problémy je třeba řešit dříve, než si koupíte coil coating vše pro místní oblast.

Jak učinit správné rozhodnutí: známky kvalitního trávníku

kterým turf

kterým turf

Jaký by měl být trávník na chalupě? Samozřejmě, estetické, odolné a dobře upravené. Následující typy rolí nátěrů sleva na příměstské oblasti:

 1. Universal - je nejčastější povlaky jsou odolné vůči chůzi, změny klimatu, dobře snáší i ty suché léto. Různé dekorativní nátěry nasycený světlé barvy a snadnost použití.
 2. Sportovní možnosti jsou tvořeny ozimého a bluegrass, t. E. Grasses odolné proti pošlapání. Válce různého pružnosti, pevnost v tahu. Jejich příprava pro instalaci složitější než univerzální.
 3. Pozemní kopie sametové, jednotné barvy s nízkou trávou. Vypadají více reprezentativně, které jsou vhodné pro tvorbu upravenými trávníky v přední části domu, tedy přijatelné pro drahé terénní úpravy. Půdopokryvná není vhodný pro vlhké, stinných místech.

Před nákupem je nutné určit typ šířky role a délce pásu, stejně jako věnovat pozornost atributy tzv kvalita:

 • Základy půdy by neměly být příliš písčité nebo jíl není povoleno obsah kamenů a štěrku particles-
 • Tloušťka pásu by měla být jednotná a je asi 2-4 cm
 • není povoleno viditelné škody a žloutnutí travy-
 • Kořenový systém by měl obsahovat mnoho výhonků bílého colors-
 • v přítomnosti válce je nepřijatelné sornyakov-
 • Prádlo by mělo být v poslední době podstrizhennym-
 • Nedoporučuje přítomnost holých skvrn a dalších nedokonalostí.

Je důležité si uvědomit, že trávník tráva, ve většině případů - jedná se o směs několika druhů. To je nejlepší, aby se rohlíky s Kentucky bluegrass, červená kostřava, jílku vytrvalého a dalších bylin Canadian výběru je nejvhodnější pro klimatické podmínky v Rusku.
Krok za krokem, kterým trávníku na vlastním pozemku

Jak udělat trávník vlastníma rukama, aby sloužil po dlouhou dobu? Je třeba zahájit práce s příchodem jara do kořenového tráva systém je schopen rychle zakořenit. Stohovací válec sám se provádí v následujícím pořadí:

 1. 7 dní před zahájením prací půdy hnojené s komplexními univerzálními přísadami. 1 m spotřebuje asi 60 g.
 2. Půda nutně kopal, vyčistit od plevele, suť, kameny, země srovnal běžné zahradní hrábě.
 3. Přímo před pokládkou potřebnou půdu uvolněného 15 cm hluboké, a pak se přidá 15 cm písku nebo rašeliny humusu směsi, povrch vyhlazené.
 4. Válce se válcují v jedné přímce. Nemůžete položit na okrajích zbytky, které mají lepší pozici ve středu plochy vybavené moderními vymoženostmi. Žádné role ohyby a zvrásněné nejsou povoleny.
 5. Během instalace, můžete narazit na pásek pomocí dřevěného lisu. Grass jemně přitisknuté k zemi, ale ne pošlapat.

Obecné schéma stohování se používá šachy, střižné hrany, takže pás může pevně propojených scrapie. Jednotlivé role ležela jednoho konce ke druhému, ale nepřekrývají.

Po válcování trávníku je nutné vyplnit všechny spáry směsí písku, rašeliny a hlíny v těchto poměrech:

 • část rašelinu, hlínu 2 h, 4 h peska-
 • díl rašeliny, 2 díly písku, 4 díly suglinka-
 • část písku, 2 díly rašelinu, hlínu po dobu 4 hodin.

Po skončení kterým trávníku hojně zalévat, půda by měla být dobře navlhčit. Chodit na upraveném pozemku jen měsíc poté, co je instalace provedena. V tomto bodě, bude kořenový systém bude posílena a bude klíčit.

Jak oplodnit a udržovat trávníky?

Turf péče

Péče hotový trávník

Péče blbec vyžaduje pravidelné. Povinné srážky, zavlažování, hnojení. První prořezávání se provádí 2 týdny po palubě, ale pouze vrcholy odříznuti. Následně organizovaný smykové požadovanou délku. Nedoporučuje ořezávání příliš krátká, že tráva není rychle ztratil svou přitažlivost.

Prvních 7 dnů zalévání se provádí každý den, ale sníží spotřebu vody plynule na trávu rychle posílit a přizpůsobit novým podmínkám. Později v chladném počasí zalévání se provádí jednou za 10 dní, v horkém počasí - jednou za 3 dny.

Hnojit trávník na místě je nutné před deštěm (je nutné postupovat podle předpovědi). Pokud se po 2 dny po provedení hnojení déšť nešel, měl by se postarat o hojné zavlažování. Pro jarní vhodné dusíkatá oplodnění létě - obsahu dusíku, fosforu, draslíku, dusíku vyloučeno pádu přibližně od poloviny října.

Turf, položil vlastníma rukama, má atraktivní vzhled, ale pokud se omezíme pouze na standardní opatření péče bude trávník brzy přijít o všechny své kouzlo.

Povinné je boj proti hmyzu a plevele. Kromě správného zalévání postřikovačů potřebných a provzdušňování. Pomáhá udržovat půdu ve vynikající vzhled.

Nezávislá tvorba trávníku, lůžek ze šrotu materiálů - proces jednoduché a složité. Pomocí válečku na jedné straně úkol snadnější, jako krásný trávník lze získat rychle, spíše než čekat, až trávy vyrážet s průvodním pečlivou údržbu. Ale na druhou stranu, péče o poprvé, musí být opatrný, jinak tráva nemůže usadit a chřadnou. Něco vymyslet a experiment ve snaze vrátit peníze vynaložené, bude k ničemu. Proto je lepší vzít odpovědnost na práci než se snažit napravit chyby.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Making trávníkMaking trávník
Trávník s vlastníma rukama. trávník zařízeníTrávník s vlastníma rukama. trávník zařízení
Maurská trávníkMaurská trávník
Jak často k zalévání trávníku po vysetí nebo kterým?Jak často k zalévání trávníku po vysetí nebo kterým?
Travní směs pro trávníkyTravní směs pro trávníky
Jako podseyat letní trávník po ziměJako podseyat letní trávník po zimě
„Maurská trávník“ vyrasit snadné„Maurská trávník“ vyrasit snadné
Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?
Lawn zelený koberec ve vaší oblastiLawn zelený koberec ve vaší oblasti
Ground trávníkGround trávník
» » » Lawn a jeho funkce:, kterým se s rukama v zemi
© 2022 che.prosadguru.com