che.prosadguru.com

Vaše první zelený trávník trávník pro začátečníky - nejdůležitější tipy

Ozdobou jakéhokoli pozemku - dobře upravený trávník a silné. Hladký zelený trávník a oko-potěšující, a ideální pro rodinnou dovolenou. Ale často je myšlenka vytvoření trávníku děsí začátečník jeho složitosti. Ukážeme vám, jak používat jednoduché techniky k růstu v příměstské oblasti reálného zelený koberec.

Výzdoba každou parcelu - dobře upravený trávník a silné

Trávník je odlišná 

Chcete-li zahájit dobré myslet na to, co konkrétní účely plánujete vybavit území, kde to bude nasazený trávník. Jen pro krásu? Nebo děti budou tam dovádění? Nebo možná jste jako sportovní hry? Nebo váš sen - spočívat na zelený trávník? V závislosti na cíli a úkoly, vyberte příslušnou možnost pro vás trávníku.

V závislosti na cíli a úkoly, vyberte příslušnou možnost pro vás trávník

trávník rolích

Je to volba pro „líné“. Trávník provést dostatečně rychle - ve skutečnosti na připravené půdy odpovídala finální kvality travní porost. To bude trvat déle než jeden týden - a vy můžete relaxovat ve svém vlastním zelené louce.

trávník rolích

Tento typ trávy je obvykle charakterizován univerzální účasti semen. Je vhodný pro střední pěší zóny. Podrobnosti o tom, jak vybrat trávník, jak dát to, a pak, jak se starat o to, bude tento článek říct,

 

Seed trávník

Jak už název napovídá, to je obvyklé pro většinu trávy pěstované ze semen. Pokud jste pobyt v této metody budování své první trávník, velmi Dbejte na výběr travní směsi. Klasifikace trávníků je poměrně rozsáhlý (a řada směsí pro ně), ale pro začátek to stačí vědět o těchto typů:

  • sportovní turf
Nejodolnější of all je složen z bylin, které jsou méně náchylné k pošlapání.
Sportovní trávník se skládá z bylin, které jsou méně náchylné k pošlapání

  • univerzální trávník 
Určen pro prostory s mírným prohodimostyu- ideální pro pěší turistiku, jogging a hry. 

Univerzální trávník je ideální pro pěší turistiku, jogging a hry

  • ozdobný trávník 
Pro vytvoření sofistikované romantické landshafta- obsahuje semena trav a jetele plazivého. Ve srovnání se sportovní a univerzální trávník, má menší odolnost proti opotřebení. 

ozdobný trávník

  • maurská trávník 
Také dekorační ve svém složení - semena jednoletých rostlin: divoké květiny, med rostliny, máku. O tomto druhu trávy, jeho uspořádání a péči, viz článek Položí na mýtině, trávník nebo květinových směsi pro vaši zahradu.

maurská trávník

Seznámí se s výhledem na trávníku bude zveřejňovat více Lawn. Zelený koberec na svých stránkách. O tom, jak vybrat ten správný semena trávy, travní směsi, které jsou, jak vypočítat požadovaný počet semen, bude mluvit článek Krásný trávník vlastníma rukama. Seed trávník.

Jak se rozejít trávník

První krok - příprava staveniště pro výsadbu trávníku. mošt kopat stránky a srovnejte ji. Dále je tu malé tajemství: opustit zemi kopal přes týden, takže plevele klíčit. Pak klíčící trávu zacházet s herbicidem (Tornádo, Roundup). To je nezbytné zajistit, aby plevele nejsou vytáhl z půdních živin.

Před výsadbou semena potřebují, aby se uvolnily půdu

Před výsadbou semena potřebují uvolnit půdu. Za to, že můžete zasít trávník travní směsí. Chcete-li větší počet semen zakořenit, je třeba je razítko na vrcholu speciálním válečkem trávník.

Ptáci - bez výjimky - jsou velmi rádi semen trávy. Proto je nasazený plocha by měla být přikryjeme speciálního materiálu pro ochranu ptactva. přístřešek by měly být odstraněny postemergentní trávy a hnojí trávník.

Naočkuje oblast by měla pokrývat speciální materiál pro ochranu proti ptactvu

Pro ty, kteří dávají přednost v žádném případě dostat do všech detailů a podrobnosti budou jistě hodit výběr Jak zasít trávníku 9 Podrobný videa. V něm objevíte odborné rady a tipy, jak se vyhnout chybám a od samého počátku dělat všechno „podle pravidel“. 

Tipy OBI

Pro vytvoření trávníku, v prvním roce Sekat trávník jednou týdně. Optimální výška trávy - 5 cm.

Pro vytvoření trávníku, v prvním roce posekat trávník jednou týdně

V případě, že trávník je příliš těsná, je doporučeno probodl hůl nebo speciální perlátor pro půdní když kořeny se hromadí oxid uhličitý, začne poškozovat rostliny, takže je třeba zajistit větší pronikání kyslíku trávníku.

V případě, že trávník je příliš těsná, je doporučeno, aby ho prorazit s holí nebo speciální perlátor pro půdu

No posílení kořenového systému trav zvláštní dressing.

trávník důležité pravidelné zalévání. Pokud přijdete do země jen o víkendech, konev vyřešit problém automatických závlahových systémů.

Lawn důležité pravidelné zalévání

Výběr videa Zelený trávník - po celou letní sezónu Bude zajímavé pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o zalévání trávníku, jeho opravy a úpravy, příprava na zimu a dalších složitosti vytváří krásný trávník. Skutečnost, že budete potřebovat zúčtování v různých ročních obdobích, podrobně popsat článek Péče o trávník. Užitečná hmota Young-zelená: trávníky problémy a jejich řešení Pomáhá včas odhalit vady nebo nemoci, a rychle se s nimi vypořádat. 

Máte-li opravdu mít čas na uspořádání trávníku pravidelně starat se o něj, ale také nechtěl vzdát na trávníku v blízkosti domu, podívejte se na uveřejnění Umělý trávník, k zamyšlení. Možná je to možnost, kterou chcete.

No, pro ty, kteří chtějí nejen zelená tráva, a něco neobvyklého, zajímavý, neočekávaný, by mohl být zájem o publikaci, která vyzve originální nápady a využívání trávníku při navrhování webu:

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Making trávníkMaking trávník
Trávník s vlastníma rukama. trávník zařízeníTrávník s vlastníma rukama. trávník zařízení
Maurská trávníkMaurská trávník
Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?
Řekni mi něco o květ trávník sluncem postříkání!Řekni mi něco o květ trávník sluncem postříkání!
Historie trávníkuHistorie trávníku
Travní směs pro trávníkyTravní směs pro trávníky
Pokládání turf a trávy péčePokládání turf a trávy péče
„Maurská trávník“ vyrasit snadné„Maurská trávník“ vyrasit snadné
Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?
» » » Vaše první zelený trávník trávník pro začátečníky - nejdůležitější tipy
© 2022 che.prosadguru.com