che.prosadguru.com

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Video: Dětské hřiště s jeho vlastními rukama / DIY hřiště

Mimořádné radost dětem přinést zábavu v zemi, jestliže tam není rozvinutý speciální dětské hřiště. Dokonce i normální houpačka na malém prostoru se stala oblíbeným místem pro dětské hry. Nemluvě o speciální herní komplexy, které jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií.

Hlavními rysy, které je třeba vzít v úvahu při navrhování webu - dítě je věk, potřeby a zájmy. Takže pro ty nejmenší děti nepotřebují velkou plochu. Pro vzrušující hry bude dost sandbox nebo malé paseky. Počínaje od 3 let a až do 6 Ty, děti se stává zajímavější jít na houpačkách, klouzat dolů skluzavky, přijít na to nejjednodušší sportovního vybavení ... dítě jezdit na kole dobře připravit půdu kolem úložiště uzavřeno.

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Vzhledem k tomu, kontrola růstu dítěte komplikované zařízení a dětských hřišť. Od 6 do 12 let na hřišti již může být v takových budovách jako jsou chaty, hrad, rytíř z věže a pirátských lodí. Ale po 12 letech, kdy dítě potřeboval hřiště ... místo vhodné pro jeho stavbu, je nutné najít v zahradě. Starý web může být přeměněn na rybník s altánem, květinovou zahradu, záhon, nebo jakékoliv jiné rekreační oblasti.

Ideální pro děti všech věkových kategorií - dnes hřišť, z nichž si můžete vytvořit multi-level, stylizované soubory. Takové struktury bez jakéhokoli problému může být doplněno podle potřeby různých herních prvků. Tyto hřiště jsou nejen vývoji pohybového aparátu dítěte, ale také přispět k rozvoji jeho představivosti, koordinace a prostorové představivosti.

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Výběru místa hrát zónu. Chcete-li vybrat místo pro dětské hřiště, je zde několik důležitých kritérií:

1. by to mělo být tak daleko od ekonomických zón
2. blíže k domovu a před okny, ze kterých můžete se starají děti
3. potřebují dobré osvětlení, ale není dovoleno přebytek odpolední slunce.
Nechráněné před sluncem na platformě můžete postavit přístřešek - světlý pergoly nebo stanové tkaniny na silných sázek. Také hrát oblast může být umístěna v blízkosti pevné plotu. V tomto případě, stěny lze použít jako desku pro kreslení, nebo nějakým jiným způsobem, říct, jak fantazie. Místa, nevhodné pro web - chladu, nisinu, stínové doma nebo v severním svahu, kde později na jaře všechny roztaje sníh a půda ještě dlouho po dešti mokrá.

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Regenerace hrací plochy, zvážit směr větru. Zabránit průvanu, můžete použít nízký živý plot, oplocení plotu, plastové skládací konstrukce. Děti školního věku není tak neustálá potřeba rodičovské péče jako dítě, tak mezi sporty a hřiště a společný hrob mohou být uspořádány Květná zahrada skalky či záhon.

Velikost hřiště: Za účelem důvodu byl funkční a bezpečné, mělo by být správně vypočítat množství herních prvků, jejich velikosti a vzdálenosti mezi nimi. Skluzavky, rampy, některé typy schodů vyžaduje prostor pro závod před nimi. Takové designy jako houpačka, houpací křeslo, houpací křeslo, kolotoče je třeba poskytnout bezpečnostní ochrany zóna ne méně než dva metry. Tak bude zapotřebí založení švihu minimální plochu 15 metrů čtverečních, a kolotoč bude vyžadovat minimálně 4 metrů čtverečních Chcete-li nainstalovat pružinové houpačky na 1-2 děti, by měla být věnována na oblast 4-8 metrů čtverečních, a pro jednotlivé snímky, musí být plocha se zvýšila o dalších 16 čtverečních metrů Výhodou ready herních systémů je přesně to, aby se ušetřilo místo. V rámci takového komplexními potřebami rozloze 16 m², díky čemuž je možné jej instalovat na místě téměř libovolné velikosti.

Video: Dětské hřiště s jeho vlastními rukama ze dřeva

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Moderní hřiště: složitá hra může být provedeno na základě jednotlivého projektu, a můžete si koupit ready-made moduly, které jsou velmi rozmanité a originální. Nejčastěji se domácí výrobci používají přírodní materiály, jako je Obvykle se jedná o strom. Hotové sady je typicky vyrobena z plastu nebo plastů v kombinaci s kovem. Standardní sada se skládá z lavičky, Sandbox, houby, skluzavky a houpačky.

Děti mají rádi komplexů, stylizované pohádkové město - s tvrzí, mosty a skluzavky. Jako spojovacích prvků používaných pro dynamické řetězu a lana. Hlavními požadavky na herních prvků - bezpečnost a trvanlivost. Hřiště zařízení by neměla být ostré hrany, vyčnívající šrouby, hrany. Musí být stabilní, což podpora různých struktur zakopat do země, a někdy i další zabetonovány. Hill nutně zaoblené dno a vysoké stěny, je pás vyroben z vyztuženého nylonu nebo perlon lana. Nezáleží na tom, jaké země vyrábějí hrací zařízení - Požadavky na bezpečnost jsou pro všechny stejné. Materiály použité pro tyto účely, jsou kontrolovány na ekologii a sestavený struktura je pečlivě kontrolovány.

Vytvořit místo pro sebe: Chcete-li vybavit dětské hřiště pro děti v domácnosti, není pochyb o tom, je třeba dodržovat bezpečnost. Kvalita a síla zdrojového materiálu - klíčové ukazatele, které je třeba věnovat pozornost, stejně jako zpracování ready-made prvků a stability konstrukce. To platí zejména tehdy, houpačka, tarzanok, houpací sítě, kruhové objezdy a sportovní zařízení. Nejjednodušší hry prvek, který může být vlastní - pískoviště.

To by neměl být umístěn pod stromy, kde spadne listí a podobné nečistoty. Stejně jako bude pískoviště pod stromem trvat déle vyschnout. Udělat pískovišti stěn. To je, aby se zabránilo měnit svou formu a smícháním půdy s pískem. Pískoviště splněna v několika etapách: Základní - se skládá z odvodnění - narazil vrstvu oblázky tloušťce 15 cm a následně položit zvláštní film nebo stěna jemnými oky, dobře propustné pro vodu .. V konečné fázi horní vrstvy se nalije promytého říčního písku. Stavební písek je jako pro tyto účely.

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Že na pískovišti nepronikají domácí zvířata, když je prázdná, je nutné, aby uzavřelo své drátěné pletivo. Loupaných kůry kulatiny v protokolu může učinit plot: díky hladkému kulatý korálek děti snadno a pohodlně vylézt, než přes dřevěnou bariéru. Polovina uložené v zemi pod prosmalivayut kulatiny nebo potažené s asfaltem, a horní víko s průhlednou vodotěsným lakem. V rozích sady sandbox kácet strom tak, aby bylo vhodné pro ně běhat a skákat.

Starší děti se mohou těšit na chatu vyrobený z dlouhými tenkými tyčemi, které mají být nakloněný zakopat do země v kruhu, ponechává prostor pro vstup a horních koncích pevně vázána. Krásně zelené pískoviště budou moci kudrnaté Liana - sladký hrách a fazole, které mohou být odeslány do stanu podpor, pro které je nutné oplesti stěny vodorovné řádky lana.

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Výběrem pokrytí: Před uspořádání dětského hřiště musí být maximální úroveň povrchu. Podle evropských norem, pro maximální bezpečnost, povlak by měl být kladen pod polštář písku a štěrku tloušťky 40-50 cm. Je samozřejmé, že není použit cihel, betonu nebo dlaždice pro herní zóny. Sypkých materiálů také nebude fungovat - štěrk poškrábání ruce a kolena, a písek mohou vstoupit do oka. Speciální projekce, která nemá žádné ostré hrany a jsou větší než písek prodávaného pro dětské hřiště. Ideální pokrytí pro nejmenší - měkký koberec zelené trávě trávníku.

Video: Dětské hřiště v zemi. Vlastních rukou // FORUMHOUSE

Dětské hřiště s jeho vlastními rukama

Směs, která se vysévají v této oblasti musí být odolné proti pošlapání a tlustý jak pro sport a univerzální trávník. Dnes je velmi populární pohodlné a odolné rohože jsou vyrobeny z gumy drobky. Jejich deska tupý spoj se spojovací kovovými kolíky. K dispozici je také pryžový povlak, který je nanesena na celé ploše speciální technologií. Mezi výhody těchto povlaků je, že mají hladký pružný povrch bez spojů, studniční voda prochází. Tento povlak může být umístěn na jakémkoliv terénu, a více nebezpečných místech, aby tato vrstva silnější. Kromě toho zde existuje jiná barevnost, která dává pohled na místo velmi estetické.

Bezpečnost - First!

1. hřiště musí být izolovány od nádrže plotu nebo drátěné pletivo.

2. Pokud nemáte schopnosti, to je lepší, aby zvládnout výrobu herního zařízení. Všechny návrhy musí být pevně a pravidelně kontrolovat klouby, ujistěte se, že hlavy hřebíků a šrouby nejsou trčí ze dřeva.

3. rostlin, semena, které jsou toxické, jako tisu, jalovce, zimolez, čemeřice, koště by neměl být vysazeny v blízkosti místa. Také z rostlin trnité keře.

Nestojí za to místo se nachází hned vedle skleníku nebo prosklené v altánku. V extrémním případě, ať jsou nerozbitné nebo ochranné brýle.

diskutovat v tomto článku jsou forum

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Jak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzyJak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzy
Dětské spodní prádlo pro chlapce - vlastníma rukamaDětské spodní prádlo pro chlapce - vlastníma rukama
Jak se staví dětské pískoviště s rukama?Jak se staví dětské pískoviště s rukama?
Dětské pískoviště s rukamaDětské pískoviště s rukama
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!
Vzlet na hřištiVzlet na hřišti
Řezané topolŘezané topol
Dětské hřiště v zahraděDětské hřiště v zahradě
Našich dětí komplexNašich dětí komplex
» » » Dětské hřiště s jeho vlastními rukama
© 2022 che.prosadguru.com