che.prosadguru.com

Pozemní a maurské trávníky

Video: Breaking 743PP Moskva. Meadow trávníky poškozen smyku jako parteru

Pozemní a maurské trávníky.

Parter trávník - classic green art. Ze všech typů trávníků, to je nejvýraznější.

Ground přestávka trávník v přední části zahrady, protože nesnese pošlapání. Trávník potřebuje jen uvažovat.

Nejčastěji se trávník stává centrem složení, zázemí pro soch, fontán a květinových záhonů. Při umísťování parteru trávníků nezbytné, aby hlavní plocha pozadí plochy převažoval nad postelí a jiných dekorativních prvků.

Ground trávník je nejkrásnější a elitu, ale také nejdražší a rozmarná, protože to vyžaduje intenzivní péči.

Provádí čistě dekorativní funkci, a vyžaduje pečlivou údržbu. Chodit na něj je možné pouze v případě potřeby, tedy během krmení a stříhání.
Ground trávník může dovolit velmi bohatí lidé, kteří si mohou dovolit najmout zahradník, nebo lidé, kteří tráví svůj život mimo město a mít volný čas a chuť neustále starat se o něj. Je to jen skuteční znalci partnerů.

Pokrytí stánky by měly být hladké, měkké, sametové, silné a mají nízkou byliny.

Jako část parteru trávníku dominuje nízké rostoucí rostliny s jemným listy: pobegonosnaya bentgrass, Kentucky bluegrass a platanoides, červené kostřavy. Jsou husté keře jiní.

V parteru trávníku směs obsahuje 50% bluegrass, protože tvoří hustou zelené výhonky koberec. Bluegrass vydržet sucho, protože obchody vyhradit živiny v kořenech. Bluegrass kryty mohou žít více než 50 let.

Zemi trávník sekat nízká (1,5-2 cm). A pravidelné (1-2 krát týdně).

hnojiva Ground trávník vyžaduje neustálé doplňování. Pravidelně je nutné prorazit trávník, a zejména provádět broušení. Navzdory obtížím obsahu, to je důvod trávník klade důraz na vynikající vkus svého majitele.

Maurská trávník je směsí vytrvalé trávy a krásné pole se skládá z heřmánku, nezabudok, chrpa, mákem a měsíčku, jakož i lnu a červeného jetele.

Maurská trávník může být položen na břehu přehrady, pod stromy, v blízkosti živé ploty. Pro tento účel vhodné půda není příliš úrodnou půdu, nevhodné pro více náročných rostlin. Naočkovaný trávník směsi semen a divoké byliny pole barev (v poměru 80% a 20% v tomto pořadí). Květy jsou zvoleny tak, že kvetou od časného jara do pozdního podzimu. Je žádoucí, aby složení směsi obsaženy v nejméně 10 druhů kvetoucích rostlin: chrpy, měsíčku, heřmánku, Dianthus chinensis, prvosenky, sedmikrásky, prvosenky, rozrazil, globe-, Nemesia, Columbine, Campion, a jiní. Pak dojem neustále kvetoucí louky. Takže, měsíčku a chrpa pižmový a mák květ od června do pozdního podzimu, Mattioli, Nigella Damascus kvetou v červnu, červenci a zlatobýlu květy v srpnu a září 40-45 dnů.

K dispozici jsou jednoleté a víceleté maurské trávníky. pečovat o ně není nijak složité. Je však důležité stanovit dobu řezání. První řez trávník se provádí po byly výhonky trav, ale před prvními sazenice kvetoucích rostlin. Druhý účes - po odkvětu a setí letniček (září-říjen). Pokud je váš trávník poroste cibulovin, v podzimním sečení by mělo být provedeno teprve po úplném odumírání jejich listy.

Vytrvalé trávníky jsou řezány v následujících letech až do opětovného růstu trvalek, kdy ottsvetut na jaře, rostliny (v červnu a v červenci), a pro podzimní závody na konci října. Na příští rok semen naklíčené, je třeba jim dát vyzrálý a rozpadat. V zájmu zachování druhové skladby rostlin je třeba sekat trávu po dobu několika dnů, které zbývají na trávníku probudit semena na zemi a naklíčené příštího roku.

Každý rok v trvalých travnatých ploch by mělo být podseivat semena jednoletých rostlin nebo implantaci sazenice.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?
Typy trávníkuTypy trávníku
Jaké nástroje jsou potřebné pro trávník?Jaké nástroje jsou potřebné pro trávník?
Historie trávníkuHistorie trávníku
Trávy na trávníky - klady a záporyTrávy na trávníky - klady a zápory
Maurská trávník příjemná vůně kvetoucích lukMaurská trávník příjemná vůně kvetoucích luk
Travní směs pro trávníkyTravní směs pro trávníky
„Maurská trávník“ vyrasit snadné„Maurská trávník“ vyrasit snadné
Proč žlutý trávník po sekáníProč žlutý trávník po sekání
Lawn zelený koberec ve vaší oblastiLawn zelený koberec ve vaší oblasti
» » » Pozemní a maurské trávníky
© 2022 che.prosadguru.com